Blow SilverTAB10 3G V1

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 227153 Preces kods: 79-036#
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Iebūvētā atmiņa: 16GB
  • Modelis: SilverTAB10
  • Ekrāna izmērs: 10.1"
  • Ekrāna izšķirtspēja: 1280 x 800
  • Ekrāna paneļa tips: IPS
  • Procesors: ARM Cortex A7
  • Operētājsistēma: Android 7.0
Līdzīgi produkti
Šis produkts Blow SilverTAB10 3G V1
Blow BlackTAB7 3G V1
Archos Core 101 3G V5, 32GB
Jaunums Archos Core 101 3G, 1GB, 64GB, V5
Prestigio WIZE 4111 3G, 10.1", 1G RAM, 16G
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
96,96 €
49,30 €
105,32 €
122,94 €
108,23 €
Pamatinformācija
Krāsa Sudraba Melna Balta Pelēka Melna
Iebūvētā atmiņa 16GB 8GB 32GB 64GB 16GB
Svars N/A N/A 556 g 437 g < 200g
Displeja raksturlielumi
Ekrāna izmērs 10.1" 7" 10.1" 10.1" 10.1"
Ekrāna izšķirtspēja 1280 x 800 1024 x 600 1280 x 800 1280 x 800 1280 x 800
Ekrāna paneļa tips IPS N/A IPS IPS IPS
Procesora parametri
Procesora kodolu skaits 4 4 4 4 4
Procesora takts frekvence 1.30GHz 1.30GHz 1.30GHz 1.30GHz
Procesors ARM Cortex A7 ARM Cortex A7 ARM Cortex A53 N/A N/A
Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) 1GB 1GB 1GB 1GB 1GB
Operētājsistēma
Operētājsistēma Android 7.0 Android 8.0 Android 7.0 Android 9.0 Android 8.1
Pieslēgvietas un aprīkojums
Wi-Fi Ir Ir Ir Ir Ir
Atmiņas kartes ligzda microSD microSD microSD microSD microSD
WebCam Ir Ir Ir Ir Ir
Pieslēgvieta USB 1 1 1 1 1
Pieslēgvieta HDMI Nav Nav Nav Nav Nav
Bezvadu savienojumi
4G Ir Ir Nav Nav Nav
NFC Nav Nav Nav Nav Nav
3G Ir Ir Ir Nav Ir
GPS Ir Ir Ir Ir Nav
Bluetooth Ir Ir Ir Ir Ir
Akumulators
Baterijas kapacitāte 5000 mAh 2650 mAh 5000 mAh 5000 mAh 5000 mAh
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Blow planšetdatoru SilverTAB10 ar 10.1" ekrānu un ARM Cortex A7 1.3GHz procesoru.
  • 10.1" lielais IPS displejs nodrošina teicamu krāsu atbilstību un augstāku attēla kontrastu, salīdzinājumā ar ierastajiem TFT displejiem.
  • Izmantojot integrēto 3G modemu, iespējams piekļūt tīklam no jebkuras vietas, kurā nodrošināts Jūsu operatora pārklājums. Viss kas nepieciešams - SIM karte ar aktīvu datu pieslēgumu.
Pamatinformācija
Krāsa : Sudraba
Iebūvētā atmiņa 16GB

Nosaka, cik daudz vietas ir planšetnieka "Cietajā diskā". Ja iekārtai nav pieejams atmiņas karšu paplašināšanas spraudnis, tad šis ir ļoti būtisks parametrs, kuru noteikti vajadzētu izvēlēties iegādes brīdī ar pietiekamu rezervi, jo bez paplašināšanas iespējām, ar šo apjomu nāksies sadzīvot visu iekārtas lietošanas laiku.

Vidusmēra filma aizņem ap 1GB vietas. Vidusmēra Android vai iOS spēle vai aplikācija aizņem ~100 Mb. Mūzikas un bilžu faili aizņem vidēji ap 5 Mb, jeb 0.05 Gb (par vienu failu).

Svars : N/A
Displeja raksturlielumi
Ekrāna izmērs 10.1"

Planšetdatora galvenā sastāvdaļa ir ekrāns, kura izmērs nosaka to, cik liels ir pats planšetdators. Parasti tas ir ekrāna diametrs plus pāris centimetri "turamās" daļas.

Ērtai lietošanai iesakām aptuveni 10" planšetdatoru. 7" ekrānu jau var uzskatīt par nelielu un vairāk piemērotu bērniem. Ja planšetei ir vairāk par 10", tas nozīmē jau samērā lielu iekārtu, kas vidusmēra lietotājam varētu šķist neērta.

Ekrāna izšķirtspēja 1280 x 800

Apzīmē, cik punktu ekrāns satur pa horizontāli un vertikāli. Jo lielāki šie skaitļi, jo labāks attēla asums un patīkamāka lietošana.

Ekrāna paneļa tips IPS

Šis rādītājs nosaka attēla krāsu atbilstību, gaišumu, skata leņķi u.c. kvalitātes kritērijus. Par augstas kvalitātes ekrāna paneli var uzskatīt jebkuru AMOLED, PLS un IPS tipa iekārtu.

Procesora parametri
Procesora kodolu skaits 4

Šis ir ļoti nozīmīgs parametrs, jo planšetdators, dēļ samērā lielas ekrāna izšķirtspējas, ir prasīgs pret procesora resursiem. Līdz ar to, ja vēlaties lietot vairākas lietotnes vienlaicīgi, apsveriet iespēju iegādāties planšeti ar vismaz 2 kodolu procesoru.

Procesora takts frekvence 1.30GHz

Katra kodola takts fekvence, kas nosaka, cik darbības sekundē spēj dotais procesora kodols, vai kodoli veikt. Augstāka takts frekvence bieži vien nozīmē arī lielāku veiktspēju.

Procesors ARM Cortex A7

Nosaka, kāds centrālais procesors ir attiecīgajai planšetei. Patreiz tirgū ir pieejami vairāki konkurējoši procesoru modeļi.

NVIDIA Tegra - šīs sērijas procesoriem ir laba grafiskā un skaitļošanas veikspēja, kā arī samērā labi energoefektivitātes rādītāji. Katrā ziņā viens no spēcīgākajiem konkurentiem.

SnapDragon - šis procesors ir ļoti energoefektīvs, toties jaudas ziņā vairāk piemērots viedtālruņiem.

AMD Fusion - šis procesors ir nācis no portatīvo datoru vides, līdz ar to tam ir lieliska veikspēja, gan grafiskajā, gan skaitļošanas lauciņā, tomēr ši procesora arhitektūra, diemžēl, ir paredzēta izmantošanai tikai Windows, Linux u.c. galdatoru vidēs.

Atom - Intel mobilais procesors ar samērā viduvējiem jaudas rādītājiem. Tāpat kā AMD Fusion, derīgs pagaidām tikai galddatoru operētājsistēmām.

Apple A5 - Specializēts Apple izstrādāts procesors, kuru satiksiet vienīgi iPad planšetdatoros. Jaudas ziņā - viens no līderiem.

Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) : 1GB
Operētājsistēma
Operētājsistēma Android 7.0

Šis ir viens no svarīgākajiem parametriem izvēloties planšeti.

iOS - Apple ražotās planšetes ir aprīkotas iOS operētājsistēmu, kura ir ļoti ērta, ātrdarbīga, bet aizvērta sistēma, kuru nav iespējams īpaši konfigurēt un paplašināt. Toties iekš iOS patreiz ir pieejams visvairāk lietotņu (apps). iOS ir salāgota ar Apple mākoņservisiem, kuri lielākoties ir par maksu.

Android ir Google izstrādāta bezmaksas operētājsistēma, līdzīga iOS, tikai ar visām iespējām daudzas lietas mainīt. Turklāt Android ir labi salāgota ar Google bezmaksas mākoņservisiem - Gmail, Picasa, Youtube, Maps, Google+, Contacts, Calendar u.c. Andoid lietotāju skaits ir straujāk augošais, tamdēļ šī ir ļoti perspektīva operētājsistēma.

Windows - klasiskā Microsoft Windows sistēma, kas ļauj lietot ierastās .EXE aplikācijas planšetdatorā. Tiesa gan, tās patreiz ir vairāk piemērotas galddatoriem, tamdēļ izvēlieties šo operētājsistēmu tikai tad, ja ir kāda Windows programma, bez kuras nevariet iztikt.

Citas (Bada, MeeGo, WebOS, BrewMP, Symbian) - patreiz mobilo operētājsistēmu lauciņā bez pieminētajām ir pieejamas vairākas eksotiskas operētājsistēmas, tomēr ņemiet vērā, lielākā cīņa par šo tirgus daļu jau ir izcīnīta, tamdēļ esiet piesardzīgi izvēloties operētājsistēmu, kura nav iOS, Windows vai Android, jo, atšķirībā no klasiskajiem datoriem, lielākajā daļā planšetdatoru pēc iegādes operētājsistēmu nomainīt nav iespējams. 

Pieslēgvietas un aprīkojums
Wi-Fi Ir

Lai gan nav gadījies redzēt planšetnieku bez WiFi funkcijas, sirdsmieram esam ielikuši šo parametru. Ar WiFi planšeti iespējams pieslēgt bezvadu interneta rūterim, lai tiktu pie interneta.

Bez WiFi rūtera un interneta pieslēguma planšetdatora iegādes jēga ir stipri apšaubāma.

Atmiņas kartes ligzda : microSD
WebCam Ir

Iebūvēta kamera, kas ļauj uzņemt fotogrāfijas, filmas un izmantot video čata iespējas.

Pieslēgvieta USB 1
USB pieslēgvieta ļauj veikt datu kopēšanu no stacionārā vai portatīvā datora "pa tiešo" uz planšetdatora iebūvēto atmiņas karti. Bieži vien šī pieslēgvieta kalpo arī ierīces uzlādēšanai, līdzīgi kā viedtālruņos, izmantojot universālo USB lādētāju.
Pieslēgvieta HDMI Nav

HDMI pieslēgvieta ļauj planšetdatoru savienot ar datora monitoru, vai televizoru. Pateicoties jaunākās paaudzes mobilajiem procesoriem, daudzi planšetdatori spēj lieliski kalpot FullHD filmu atskaņošanai un spēļu baudīšanai uz lielā ekrāna.

Bezvadu savienojumi
4G : Ir
NFC : Nav
3G Ir

3G ir iespēja planšetdatorā ievietot SIM karti un lietot mobilo internetu izmantojot LMT, Tele2 vai Bite maksas pieslēgumu jebkurā vietā, kur to ļauj mobilo operatoru datu pārraides tīkla pārklājums.

Ja planšetdators tiks izmantots vietās, kur ir pieejams pastāvīgais interneta pieslēgums un WiFi rūteris, tad 3G funkcija nav nepieciešama, jo klasiskais kabeļpieslēgums, optika vai DSL ar WiFi ir daudz ātrdarbīgāks un lētāks risinājums par 3G tīklu.

GPS : Ir
Bluetooth Ir

Bluetooth ļauj bez vadiem pieslēgt klaviatūru, austiņas, mikrofonu, printerus u.c. iekārtas, kuras atbalsta šo tehnoloģiju.

Akumulators
Baterijas kapacitāte 5000 mAh

Šis ir aptuvens skaitlis, kas norāda, cik stundas iekārta var strādāt ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, nelielu procesora noslodzi un iestatītu minimālo ekrāna izgaismojumu.

Atkarībā no noslodzes un izmantotajām iespējām - skaņa, wifi, 3G, failu kopēšana, Bluetooth, utt. šis skaitlis var pamatīgi mainīties uz leju.

Papildus specifikācija
Accessories included -
Additional information - External memory: Micro SD card slot up to 32GB
Additional information - Languages: supports 67 languages, the default Polish
Additional information - supports Aero 2
Battery capacity - 5000 mAh
Battery capacity - 5000 mAh
Built-in digital camera - Yes
Built-in GPS receiver - Yes
Built-in memory - 16 GB
Built-in modem 3G/4G - Yes
Camera - Yes
Cell type - Li-ion
Color - Silver
Communication - Bluetooth 4.0
Communication - Wi-Fi (802.11b/g/n)
Communication and data transfer - Bluetooth 4.0
Communication and data transfer - GSM
Communication and data transfer - WCDMA
Communication and data transfer - Wi-Fi (802.11b/g/n)
CPU - other information -
CPU frequency - 1.3 GHz
Description - SilverTab10 Tablet SilverTAB10 3G V1 o przekątnej ekranu 10.1 cala posiada procesor MT8321, oparty na systemie operacyjnym AndroidTM7.0. Tablet zapewnia możliwość instalacji aplikacji producentów zewnętrznych. Produkt został wyposażony w różnorodne funkcje, między innymi obsługę Wi-Fi, Bluetooth, GPS, częstotliwości FM. Pozwala na łatwą komunikację bezprzewodową i łączenie z Internetem niezależnie od miejsca i czasu. Urządzenie posiada precyzyjny moduł GPS, pozwalający na niezawodną nawigację w zainstalowanych programach lokacyjnych. Mnogość czujników urządzenia zapewnia nowoczesną obsługę i zabawę. Funkcja kamery jest przydatna do pracy i rozrywki.
Detailed camera specifications -
Diagonal screen - 10,1''
dimension depth - 40 mm
dimension height - 310 mm
dimension weight - 950 g
dimension width - 20 mm
ean - 5900804109433
Effective pixels qty - 0,3 mill. pixels
Effective pixels qty - 2 mill. pixels
External connectors - 1 x 3,5 mm Jack (headphones)
External connectors - 1 x Micro-USB
Front camera - 0.3 Mpix
GPS receiver - Yes
Graphics processing unit - Mali-450 MP
guarantee - 24
guarantee_type - external
I/O connectors - 1 x 3,5 mm minijack
I/O connectors - 1 x micro USB (Type B)
Installed processor's clock speed - 1.3 GHz
Installed RAM memory - 1 GB
Internal memory - 16 GB
LCD panel type - IPS technology
Memory card - microSD
Memory card reader - Yes
Memory standard - SD
Memory standard - SDHC
Mobile phone features - Yes
Mobile phone function - Yes
Model - SilverTab10
name - Tablet SilverTab10 3G V1
Number of processor cores - 4
Operating System - Android 7.1
Operating system (installed) - Android 7.0 (Nougat)
Other display parameters - Pojemnościowy IPS 16:10
Other features - G-Sensor Odtwarzacze: wideo, audio, obrazy, książki elektroniczne, przeglądarka internetowa Obsługiwane formaty video: MPEG4-SP, H.264/AVC,H.263,3GP,3G2,MP4,MKV,AVI,WEBM Obsługiwane formaty audio: MP3,MP2, AMR,AWB,APE,M4A, MIDI, OGG,WAV,FLAC,3GP Obsługiwane formaty obrazów: JPG, BMP, GIF, PNG
Processor - Quad Core
Processor class - ARM Cortex-A7 Quad Core
Processor family - Cortex-A7
producer - BLOW
RAM memory installed - 1 GB
Rear camera - 2 Mpix
Resolution - 1280 x 800
Screen diagonal - 10.1 inches
Screen resolution - 1280 x 800 pixels
SIM type - Dual sim
Touch panel - Yes
Types of supported memory cards - Micro SecureDigital High-Capacity (microSDHC)
vendpn - 79-036#
Warranty - Warranty 24 months
WWAN (3G) / LTE (4G) - Built-in
96,96 €
Blow SilverTAB10 3G V1
Visas kategorijas