Lenovo Tab E7 TB-7104I Black, 7", MediaTek MT8321A/D, 1GB, 8GB, LTE, Android 8.0 GO

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 177923 Preces kods: ZA410058SE
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Iebūvētā atmiņa: 16GB
  • Modelis: Lenovo Tab E7
  • Ekrāna izmērs: 7"
  • Ekrāna izšķirtspēja: 1024 x 600
  • Ekrāna paneļa tips: IPS
  • Procesors: MediaTek MT8321A/D
  • Operētājsistēma: Android 8.0
Līdzīgi produkti
Šis produkts Lenovo Tab E7 TB-7104I Black, 7", MediaTek MT8321A/D, 1GB, 8GB, LTE, Android 8.0 GO
Lenovo Tab E7 Black
Lenovo IdeaTab M7, 7", 1GB, 16GB
Overmax Qualcore 7023 3G, 7", Cortex A7, 1GB, 8GB, Android 5.1
Prestigio Muze 4667 3G, 7”, 1GB, 16GB
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
89,37 €
94,60 €
87,63 €
59,18 €
84,55 €
Pamatinformācija
Krāsa Melna Melna Pelēka Melna Melna
Iebūvētā atmiņa 16GB 16GB 16GB 8GB 16GB
Svars 271 g < 500g < 300g N/A < 300g
Displeja raksturlielumi
Ekrāna izmērs 7" 7" 7" 7" 7"
Ekrāna izšķirtspēja 1024 x 600 1024 x 600 1024 x 600 1280 x 720 1024 x 600
Ekrāna paneļa tips IPS TFT IPS N/A IPS
Procesora parametri
Procesora kodolu skaits 4 4 4 4 4
Procesora takts frekvence 1.30GHz 1.30GHz 1.30GHz
Procesors MediaTek MT8321A/D MediaTek MT8321A/D MediaTek ARM Cortex A7 Spreadtrum SC7731G
Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) 1GB 1GB 1GB 1GB 1GB
Operētājsistēma
Operētājsistēma Android 8.0 Android 8.1 Android 9.0 Android 5.1 Android 8.1
Pieslēgvietas un aprīkojums
Wi-Fi Ir Ir Ir Ir Ir
Atmiņas kartes ligzda microSD microSD microSD microSD microSD
WebCam Ir Ir Ir Ir Ir
Pieslēgvieta USB 1 1 1 1 1
Pieslēgvieta HDMI Nav Nav Nav Nav Nav
Bezvadu savienojumi
4G Nav Nav Nav Ir Nav
NFC Nav Nav Nav Nav Nav
3G Ir Ir Nav Ir Ir
GPS Ir Ir Nav Nav Nav
Bluetooth Ir Ir Ir Ir Ir
Akumulators
Baterijas kapacitāte 2750 mAh 3500 mAh 3500 mAh 2500 mAh 5000 mAh
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Lenovo planšetdatoru Lenovo Tab E7 ar 7" ekrānu un MediaTek MT8321A/D 1.3GHz procesoru.
  • Pateicoties planšetdatora 7" IPS displejam, informācija ir saskatāma arī no liela leņķa.
  • Lenovo Tab E7 iebūvētais 3G modems nodrošina bezvadu tīkla savienojumu arī tur, kur nav pieejams Wi-Fi, izmantojot mobilo operatoru SIM karti ar aktivizētu datu pieslēgumu.
Pamatinformācija
Krāsa : Melna
Iebūvētā atmiņa 16GB

Nosaka, cik daudz vietas ir planšetnieka "Cietajā diskā". Ja iekārtai nav pieejams atmiņas karšu paplašināšanas spraudnis, tad šis ir ļoti būtisks parametrs, kuru noteikti vajadzētu izvēlēties iegādes brīdī ar pietiekamu rezervi, jo bez paplašināšanas iespējām, ar šo apjomu nāksies sadzīvot visu iekārtas lietošanas laiku.

Vidusmēra filma aizņem ap 1GB vietas. Vidusmēra Android vai iOS spēle vai aplikācija aizņem ~100 Mb. Mūzikas un bilžu faili aizņem vidēji ap 5 Mb, jeb 0.05 Gb (par vienu failu).

Svars : 271 g
Displeja raksturlielumi
Ekrāna izmērs 7"

Planšetdatora galvenā sastāvdaļa ir ekrāns, kura izmērs nosaka to, cik liels ir pats planšetdators. Parasti tas ir ekrāna diametrs plus pāris centimetri "turamās" daļas.

Ērtai lietošanai iesakām aptuveni 10" planšetdatoru. 7" ekrānu jau var uzskatīt par nelielu un vairāk piemērotu bērniem. Ja planšetei ir vairāk par 10", tas nozīmē jau samērā lielu iekārtu, kas vidusmēra lietotājam varētu šķist neērta.

Ekrāna izšķirtspēja 1024 x 600

Apzīmē, cik punktu ekrāns satur pa horizontāli un vertikāli. Jo lielāki šie skaitļi, jo labāks attēla asums un patīkamāka lietošana.

Ekrāna paneļa tips IPS

Šis rādītājs nosaka attēla krāsu atbilstību, gaišumu, skata leņķi u.c. kvalitātes kritērijus. Par augstas kvalitātes ekrāna paneli var uzskatīt jebkuru AMOLED, PLS un IPS tipa iekārtu.

Procesora parametri
Procesora kodolu skaits 4

Šis ir ļoti nozīmīgs parametrs, jo planšetdators, dēļ samērā lielas ekrāna izšķirtspējas, ir prasīgs pret procesora resursiem. Līdz ar to, ja vēlaties lietot vairākas lietotnes vienlaicīgi, apsveriet iespēju iegādāties planšeti ar vismaz 2 kodolu procesoru.

Procesora takts frekvence 1.30GHz

Katra kodola takts fekvence, kas nosaka, cik darbības sekundē spēj dotais procesora kodols, vai kodoli veikt. Augstāka takts frekvence bieži vien nozīmē arī lielāku veiktspēju.

Procesors MediaTek MT8321A/D

Nosaka, kāds centrālais procesors ir attiecīgajai planšetei. Patreiz tirgū ir pieejami vairāki konkurējoši procesoru modeļi.

NVIDIA Tegra - šīs sērijas procesoriem ir laba grafiskā un skaitļošanas veikspēja, kā arī samērā labi energoefektivitātes rādītāji. Katrā ziņā viens no spēcīgākajiem konkurentiem.

SnapDragon - šis procesors ir ļoti energoefektīvs, toties jaudas ziņā vairāk piemērots viedtālruņiem.

AMD Fusion - šis procesors ir nācis no portatīvo datoru vides, līdz ar to tam ir lieliska veikspēja, gan grafiskajā, gan skaitļošanas lauciņā, tomēr ši procesora arhitektūra, diemžēl, ir paredzēta izmantošanai tikai Windows, Linux u.c. galdatoru vidēs.

Atom - Intel mobilais procesors ar samērā viduvējiem jaudas rādītājiem. Tāpat kā AMD Fusion, derīgs pagaidām tikai galddatoru operētājsistēmām.

Apple A5 - Specializēts Apple izstrādāts procesors, kuru satiksiet vienīgi iPad planšetdatoros. Jaudas ziņā - viens no līderiem.

Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) : 1GB
Operētājsistēma
Operētājsistēma Android 8.0

Šis ir viens no svarīgākajiem parametriem izvēloties planšeti.

iOS - Apple ražotās planšetes ir aprīkotas iOS operētājsistēmu, kura ir ļoti ērta, ātrdarbīga, bet aizvērta sistēma, kuru nav iespējams īpaši konfigurēt un paplašināt. Toties iekš iOS patreiz ir pieejams visvairāk lietotņu (apps). iOS ir salāgota ar Apple mākoņservisiem, kuri lielākoties ir par maksu.

Android ir Google izstrādāta bezmaksas operētājsistēma, līdzīga iOS, tikai ar visām iespējām daudzas lietas mainīt. Turklāt Android ir labi salāgota ar Google bezmaksas mākoņservisiem - Gmail, Picasa, Youtube, Maps, Google+, Contacts, Calendar u.c. Andoid lietotāju skaits ir straujāk augošais, tamdēļ šī ir ļoti perspektīva operētājsistēma.

Windows - klasiskā Microsoft Windows sistēma, kas ļauj lietot ierastās .EXE aplikācijas planšetdatorā. Tiesa gan, tās patreiz ir vairāk piemērotas galddatoriem, tamdēļ izvēlieties šo operētājsistēmu tikai tad, ja ir kāda Windows programma, bez kuras nevariet iztikt.

Citas (Bada, MeeGo, WebOS, BrewMP, Symbian) - patreiz mobilo operētājsistēmu lauciņā bez pieminētajām ir pieejamas vairākas eksotiskas operētājsistēmas, tomēr ņemiet vērā, lielākā cīņa par šo tirgus daļu jau ir izcīnīta, tamdēļ esiet piesardzīgi izvēloties operētājsistēmu, kura nav iOS, Windows vai Android, jo, atšķirībā no klasiskajiem datoriem, lielākajā daļā planšetdatoru pēc iegādes operētājsistēmu nomainīt nav iespējams. 

Pieslēgvietas un aprīkojums
Wi-Fi Ir

Lai gan nav gadījies redzēt planšetnieku bez WiFi funkcijas, sirdsmieram esam ielikuši šo parametru. Ar WiFi planšeti iespējams pieslēgt bezvadu interneta rūterim, lai tiktu pie interneta.

Bez WiFi rūtera un interneta pieslēguma planšetdatora iegādes jēga ir stipri apšaubāma.

Atmiņas kartes ligzda : microSD
WebCam Ir

Iebūvēta kamera, kas ļauj uzņemt fotogrāfijas, filmas un izmantot video čata iespējas.

Pieslēgvieta USB 1
USB pieslēgvieta ļauj veikt datu kopēšanu no stacionārā vai portatīvā datora "pa tiešo" uz planšetdatora iebūvēto atmiņas karti. Bieži vien šī pieslēgvieta kalpo arī ierīces uzlādēšanai, līdzīgi kā viedtālruņos, izmantojot universālo USB lādētāju.
Pieslēgvieta HDMI Nav

HDMI pieslēgvieta ļauj planšetdatoru savienot ar datora monitoru, vai televizoru. Pateicoties jaunākās paaudzes mobilajiem procesoriem, daudzi planšetdatori spēj lieliski kalpot FullHD filmu atskaņošanai un spēļu baudīšanai uz lielā ekrāna.

Bezvadu savienojumi
4G : Nav
NFC : Nav
3G Ir

3G ir iespēja planšetdatorā ievietot SIM karti un lietot mobilo internetu izmantojot LMT, Tele2 vai Bite maksas pieslēgumu jebkurā vietā, kur to ļauj mobilo operatoru datu pārraides tīkla pārklājums.

Ja planšetdators tiks izmantots vietās, kur ir pieejams pastāvīgais interneta pieslēgums un WiFi rūteris, tad 3G funkcija nav nepieciešama, jo klasiskais kabeļpieslēgums, optika vai DSL ar WiFi ir daudz ātrdarbīgāks un lētāks risinājums par 3G tīklu.

GPS : Ir
Bluetooth Ir

Bluetooth ļauj bez vadiem pieslēgt klaviatūru, austiņas, mikrofonu, printerus u.c. iekārtas, kuras atbalsta šo tehnoloģiju.

Akumulators
Baterijas kapacitāte 2750 mAh

Šis ir aptuvens skaitlis, kas norāda, cik stundas iekārta var strādāt ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, nelielu procesora noslodzi un iestatītu minimālo ekrāna izgaismojumu.

Atkarībā no noslodzes un izmantotajām iespējām - skaņa, wifi, 3G, failu kopēšana, Bluetooth, utt. šis skaitlis var pamatīgi mainīties uz leju.

Papildus specifikācija
Android Enterprise Recommended - No
Battery > Battery capacity - 2750 mAh
Battery > Battery technology - Li-ion
Battery performance, mAh - 2750
Bluetooth - Yes
Bluetooth version - 4.0
Built-in camera - Yes
Built-in microphone - Yes
Built-in speakers - Yes
Camera > Front camera - Yes
Camera > Front camera resolution (numeric) - 0.3 MP
Camera > Rear camera - Yes
Camera > Rear camera resolution (numeric) - 2 MP
Code - ZA410058SE
Compatible memory cards - microSD
Connections - 3.5 mm
Connections - Micro USB
Description - LENOVO TAB E7 7.0''HD/1GB/8GB/3G/SLATE BLACK
Design > Colour of product - Slate Black
Dimensions W x D x H, mm - 193 x 110 x 10.3
Display > Display - 1024 x 600
Display > Display diagonal - 7 "
Display > Touch technology - 5-point Multi-touch
Display brightness, cd/m² - 250
Display diagonal, " - 7
Display resolution, pixels - 1024 x 600
EAN - 192940732506
Front camera, MP - 0.3
Graphic adapter - ARM Mali-400
Gross weight - 0.48 kg
Height - 43.000000
Internal memory - 1 GB
Knox Mobile Enrollment support - No
Length - 226.000000
Manufacturer - LENOVO
ManufacturerPartNumber - ZA410058SE
Memory > Internal memory - 1 GB
Mobile broadband - Yes
Name - Lenovo IdeaTab Tab E7 7 ", Slate Black, 1024 x 600 pixels, MediaTek, MT8321A/D, 1 GB, 16 GB, Wi-Fi, 3G, Front camera, 0.3 MP, Rear camera, 2 MP, Bluetooth, 4.0, Android, Oreo
Networking > 3G - Yes
Networking > Bluetooth - Yes
Networking > Bluetooth version - 4.0
Networking > Near Field Communication (NFC) - No
Networking > Wi-Fi standards - 802.11 b/g/n
Operating system version - 8.0
Package features > Classification of battery - CL126:NE:2016-12-09
Package features > Composition of battery - CL127:KT:2016-12-09
Package features > Embeeded battery - Yes
Package features > Gross depth (mm) - 140 mm
Package features > Gross height (mm) - 50 mm
Package features > Gross width (mm) - 220 mm
Package features > Packing quantity - 1 pc(s)
Package features > Plastic (No PET) - 8.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.1 kg
Package features > TI weight (kg) - 0.07 kg
Package features > Type of battery - Accumulator
Package features > Volume (m3) - 0.00154 m³
Package features > WEE classification - CL109:6:2017-04-01
Package features > WEEE tax - Yes
Panel type - IPS
PeriodofWarranty - 24 M
Processor > Processor family - MediaTek
Processor > Processor frequency - 1.3 GHz
Processor > Processor model - MT8321A/D
Processor clock speed, GHz - 1.30
Processor manufacturer - MediaTek
Processor model - MediaTek MT8321A/D
Processor number of cores - 4
Producer product family - IdeaTab
Producer product name - Tab E7
Rear camera resolution, MP - 2
Software > Operating system installed - Android
Software > Operating system version - Oreo
Storage > Internal storage capacity - 16 GB
Technical details > Net weight - 0.38 kg
Technical details > Warranty - 24 month(s)
Total storage capacity - 16 GB
Touch sensitive screen - Yes
Warranty - 24
Weight - 0.480000
Weight, g - 271
Width - 138.000000
WLAN type - 802.11 b/g/n
Zero-Touch Enrollment support - No
89,37 €
Lenovo Tab E7 TB-7104I Black, 7", MediaTek MT8321A/D, 1GB, 8GB, LTE, Android 8.0 GO
Visas kategorijas