Lenovo TAB4 10 TB-X304L Black, 10.1" IPS, Snapdragon 425, 2GB, 16GB, LTE, Android 7.1

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 166554 Preces kods: ZA2K0009PL
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Iebūvētā atmiņa: 16GB
  • Modelis: Lenovo Tab4 10
  • Ekrāna izmērs: 10.1"
  • Ekrāna izšķirtspēja: 1280 x 800
  • Ekrāna paneļa tips: IPS
  • Procesors: Snapdragon 425
  • Operētājsistēma: Android 7.0
Līdzīgi produkti
Šis produkts Lenovo TAB4 10 TB-X304L Black, 10.1" IPS, Snapdragon 425, 2GB, 16GB, LTE, Android 7.1
Lenovo TAB4 8 Black, 8" IPS, Snapdragon 425, 2GB, 16GB, Wi-Fi + LTE, Android 7.1
Lenovo Tab4 8 TB-8504X White, 8" HD IPS, Snapdragon 425, 2GB, 16GB, LTE, Android 7.1
Lenovo TABLET TAB4 TB-X304L 10" 16GB/WHITE ZA2K0002DE
Lenovo Tab E10 TB-X104F Black, 10.1" IPS, Snapdragon 210, 2GB, 16GB, Android 8.1
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
165,41 €
168,47 €
167,34 €
174,39 €
158,14 €
Pamatinformācija
Krāsa Melna Melna Balta Balta Melna
Iebūvētā atmiņa 16GB 16GB 16GB 16GB 16GB
Svars < 600g < 500g < 400g < 700g
Displeja raksturlielumi
Ekrāna izmērs 10.1" 8" 8" 10.1" 10.1"
Ekrāna izšķirtspēja 1280 x 800 1280 x 800 1280 x 800 1280 x 800 1280 x 800
Ekrāna paneļa tips IPS IPS IPS IPS IPS
Procesora parametri
Procesora kodolu skaits 4 4 4 4
Procesora takts frekvence 1.4GHz 1.4GHz 1.4GHz 1.3GHz
Procesors Snapdragon 425 Snapdragon 425 Snapdragon 425 Snapdragon 425 Snapdragon 210
Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) 2GB 2GB 2GB 2GB 2GB
Operētājsistēma
Operētājsistēma Android 7.0 Android 7.1 Android 7.1 Android 8.1
Pieslēgvietas un aprīkojums
Wi-Fi Ir Ir Ir Ir Ir
Atmiņas kartes ligzda microSD microSD microSD microSD microSD
WebCam Ir Ir Ir Ir Ir
Pieslēgvieta USB 1 0 0 1 0
Pieslēgvieta HDMI Nav Nav Nav Nav
Bezvadu savienojumi
4G Ir Ir Ir Ir Nav
NFC Nav Nav Nav Nav
3G Ir Ir Ir Ir Nav
GPS Ir Ir Ir Ir Ir
BlueTooth Ir Ir Ir Ir Ir
Akumulators
Baterijas kapacitāte 7000 mAh 4850 mAh 4850 mAh 4850 mAh
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Lenovo planšetdatoru Lenovo TAB4 10 ar 10.1" ekrānu un Snapdragon 425 1.4GHz procesoru.
  • 10.1" lielais IPS displejs nodrošina teicamu krāsu atbilstību un augstāku attēla kontrastu, salīdzinājumā ar ierastajiem TFT displejiem.
  • Lenovo TAB4 10 iebūvētais 3G modems nodrošina bezvadu tīkla savienojumu arī tur, kur nav pieejams Wi-Fi, izmantojot mobilo operatoru SIM karti ar aktivizētu datu pieslēgumu.
Pamatinformācija
Krāsa : Melna
Iebūvētā atmiņa 16GB

Nosaka, cik daudz vietas ir planšetnieka "Cietajā diskā". Ja iekārtai nav pieejams atmiņas karšu paplašināšanas spraudnis, tad šis ir ļoti būtisks parametrs, kuru noteikti vajadzētu izvēlēties iegādes brīdī ar pietiekamu rezervi, jo bez paplašināšanas iespējām, ar šo apjomu nāksies sadzīvot visu iekārtas lietošanas laiku.

Vidusmēra filma aizņem ap 1GB vietas. Vidusmēra Android vai iOS spēle vai aplikācija aizņem ~100 Mb. Mūzikas un bilžu faili aizņem vidēji ap 5 Mb, jeb 0.05 Gb (par vienu failu).

Svars : < 600g
Displeja raksturlielumi
Ekrāna izmērs 10.1"

Planšetdatora galvenā sastāvdaļa ir ekrāns, kura izmērs nosaka to, cik liels ir pats planšetdators. Parasti tas ir ekrāna diametrs plus pāris centimetri "turamās" daļas.

Ērtai lietošanai iesakām aptuveni 10" planšetdatoru. 7" ekrānu jau var uzskatīt par nelielu un vairāk piemērotu bērniem. Ja planšetei ir vairāk par 10", tas nozīmē jau samērā lielu iekārtu, kas vidusmēra lietotājam varētu šķist neērta.

Ekrāna izšķirtspēja 1280 x 800

Apzīmē, cik punktu ekrāns satur pa horizontāli un vertikāli. Jo lielāki šie skaitļi, jo labāks attēla asums un patīkamāka lietošana.

Ekrāna paneļa tips IPS

Šis rādītājs nosaka attēla krāsu atbilstību, gaišumu, skata leņķi u.c. kvalitātes kritērijus. Par augstas kvalitātes ekrāna paneli var uzskatīt jebkuru AMOLED, PLS un IPS tipa iekārtu.

Procesora parametri
Procesora kodolu skaits 4

Šis ir ļoti nozīmīgs parametrs, jo planšetdators, dēļ samērā lielas ekrāna izšķirtspējas, ir prasīgs pret procesora resursiem. Līdz ar to, ja vēlaties lietot vairākas lietotnes vienlaicīgi, apsveriet iespēju iegādāties planšeti ar vismaz 2 kodolu procesoru.

Procesora takts frekvence 1.4GHz

Katra kodola takts fekvence, kas nosaka, cik darbības sekundē spēj dotais procesora kodols, vai kodoli veikt. Augstāka takts frekvence bieži vien nozīmē arī lielāku veiktspēju.

Procesors Snapdragon 425

Nosaka, kāds centrālais procesors ir attiecīgajai planšetei. Patreiz tirgū ir pieejami vairāki konkurējoši procesoru modeļi.

NVIDIA Tegra - šīs sērijas procesoriem ir laba grafiskā un skaitļošanas veikspēja, kā arī samērā labi energoefektivitātes rādītāji. Katrā ziņā viens no spēcīgākajiem konkurentiem.

SnapDragon - šis procesors ir ļoti energoefektīvs, toties jaudas ziņā vairāk piemērots viedtālruņiem.

AMD Fusion - šis procesors ir nācis no portatīvo datoru vides, līdz ar to tam ir lieliska veikspēja, gan grafiskajā, gan skaitļošanas lauciņā, tomēr ši procesora arhitektūra, diemžēl, ir paredzēta izmantošanai tikai Windows, Linux u.c. galdatoru vidēs.

Atom - Intel mobilais procesors ar samērā viduvējiem jaudas rādītājiem. Tāpat kā AMD Fusion, derīgs pagaidām tikai galddatoru operētājsistēmām.

Apple A5 - Specializēts Apple izstrādāts procesors, kuru satiksiet vienīgi iPad planšetdatoros. Jaudas ziņā - viens no līderiem.

Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) : 2GB
Operētājsistēma
Operētājsistēma Android 7.0

Šis ir viens no svarīgākajiem parametriem izvēloties planšeti.

iOS - Apple ražotās planšetes ir aprīkotas iOS operētājsistēmu, kura ir ļoti ērta, ātrdarbīga, bet aizvērta sistēma, kuru nav iespējams īpaši konfigurēt un paplašināt. Toties iekš iOS patreiz ir pieejams visvairāk lietotņu (apps). iOS ir salāgota ar Apple mākoņservisiem, kuri lielākoties ir par maksu.

Android ir Google izstrādāta bezmaksas operētājsistēma, līdzīga iOS, tikai ar visām iespējām daudzas lietas mainīt. Turklāt Android ir labi salāgota ar Google bezmaksas mākoņservisiem - Gmail, Picasa, Youtube, Maps, Google+, Contacts, Calendar u.c. Andoid lietotāju skaits ir straujāk augošais, tamdēļ šī ir ļoti perspektīva operētājsistēma.

Windows - klasiskā Microsoft Windows sistēma, kas ļauj lietot ierastās .EXE aplikācijas planšetdatorā. Tiesa gan, tās patreiz ir vairāk piemērotas galddatoriem, tamdēļ izvēlieties šo operētājsistēmu tikai tad, ja ir kāda Windows programma, bez kuras nevariet iztikt.

Citas (Bada, MeeGo, WebOS, BrewMP, Symbian) - patreiz mobilo operētājsistēmu lauciņā bez pieminētajām ir pieejamas vairākas eksotiskas operētājsistēmas, tomēr ņemiet vērā, lielākā cīņa par šo tirgus daļu jau ir izcīnīta, tamdēļ esiet piesardzīgi izvēloties operētājsistēmu, kura nav iOS, Windows vai Android, jo, atšķirībā no klasiskajiem datoriem, lielākajā daļā planšetdatoru pēc iegādes operētājsistēmu nomainīt nav iespējams. 

Pieslēgvietas un aprīkojums
Wi-Fi Ir

Lai gan nav gadījies redzēt planšetnieku bez WiFi funkcijas, sirdsmieram esam ielikuši šo parametru. Ar WiFi planšeti iespējams pieslēgt bezvadu interneta rūterim, lai tiktu pie interneta.

Bez WiFi rūtera un interneta pieslēguma planšetdatora iegādes jēga ir stipri apšaubāma.

Atmiņas kartes ligzda : microSD
WebCam Ir

Iebūvēta kamera, kas ļauj uzņemt fotogrāfijas, filmas un izmantot video čata iespējas.

Pieslēgvieta USB 1
USB pieslēgvieta ļauj veikt datu kopēšanu no stacionārā vai portatīvā datora "pa tiešo" uz planšetdatora iebūvēto atmiņas karti. Bieži vien šī pieslēgvieta kalpo arī ierīces uzlādēšanai, līdzīgi kā viedtālruņos, izmantojot universālo USB lādētāju.
Pieslēgvieta HDMI Nav

HDMI pieslēgvieta ļauj planšetdatoru savienot ar datora monitoru, vai televizoru. Pateicoties jaunākās paaudzes mobilajiem procesoriem, daudzi planšetdatori spēj lieliski kalpot FullHD filmu atskaņošanai un spēļu baudīšanai uz lielā ekrāna.

Bezvadu savienojumi
4G : Ir
NFC : Nav
3G Ir

3G ir iespēja planšetdatorā ievietot SIM karti un lietot mobilo internetu izmantojot LMT, Tele2 vai Bite maksas pieslēgumu jebkurā vietā, kur to ļauj mobilo operatoru datu pārraides tīkla pārklājums.

Ja planšetdators tiks izmantots vietās, kur ir pieejams pastāvīgais interneta pieslēgums un WiFi rūteris, tad 3G funkcija nav nepieciešama, jo klasiskais kabeļpieslēgums, optika vai DSL ar WiFi ir daudz ātrdarbīgāks un lētāks risinājums par 3G tīklu.

GPS : Ir
BlueTooth Ir

Bluetooth ļauj bez vadiem pieslēgt klaviatūru, austiņas, mikrofonu, printerus u.c. iekārtas, kuras atbalsta šo tehnoloģiju.

Akumulators
Baterijas kapacitāte 7000 mAh

Šis ir aptuvens skaitlis, kas norāda, cik stundas iekārta var strādāt ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, nelielu procesora noslodzi un iestatītu minimālo ekrāna izgaismojumu.

Atkarībā no noslodzes un izmantotajām iespējām - skaņa, wifi, 3G, failu kopēšana, Bluetooth, utt. šis skaitlis var pamatīgi mainīties uz leju.

Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Lenovo TAB4 10 TB-X304L Black, 10.1" IPS, Snapdragon 425, 2GB, 16GB, LTE, Android 7.1
3G Wireless connections - Yes
4G Wireless connections - Yes
Audio-Out Input/Output connectors - 1
Backlight technology - LED
Battery capacity - 7000 mAh
Bluetooth Wireless connections - Yes
Built-in digital camera - Yes
Built-in GPS receiver - No
Built-in memory - 16 GB
Built-in modem 3G/4G - Yes
Bundle includes - Charger
Bundle includes - USB cable
Camera - 5MP
Card Reader - microSD
Clock speed - 1400 MHz
Colour - Black
Colour - Black
Communication and data transfer - A-GPS
Communication and data transfer - Bluetooth 4.0
Communication and data transfer - Edge
Communication and data transfer - GPRS
Communication and data transfer - GPS
Communication and data transfer - LTE
Communication and data transfer - Wi-Fi (802.11b/g/n)
Communication and data transfer - WWAN
CPU/Platform/SoC - Qualcomm Quad-Core
Depth - 0.58 cm
Depth Unit Dimensions - 8.4 mm
Description - The Lenovo Tab 4 10 is the first tablet to hide many tablets in one. It delivers a great multimedia experience in an amazing design hiding high-end specifications. It has you covered beyond what other slate tablets offer by helping you secure your data with multi-user and multi-space functionality.The Tab 4 10 reinvents the slate tablet, by becoming better with a choice of packs.
Display technology - IPS-LCD
Effective pixels qty - 2 mill. pixels
Effective pixels qty - 5 mill. pixels
External connectors - 1 x 3,5 mm Jack (headphones)
External connectors - 1 x Micro-USB
External connectors - 1 x MicroSD card slot
External connectors - 1 x USB
Front-facing Camera - 2MP
Full Description Line - TAB 4|TB-X304L|Qualcomm Quad-Core|1400 MHz|Screen 10.1"|Resolution 1280x800|IPS-LCD|Storage 16GB|RAM 2GB|1xAudio-Out|1xMicro-USB|1xNano-SIM card tray|Wireless LAN 802.11b/g/n|Bluetooth|3G|4G|Card Reader microSD|Camera 5MP|Front-facing Camera 2MP|Speakers|GPS / geotagging|Colour Black|Width 247 mm|Height 170 mm|Depth 8.4 mm|Weight 0.505 kg
GPS / geotagging - Yes
Graphics processing unit - Adreno 308
Height - 17 cm
Height Unit Dimensions - 170 mm
Installed processor's clock speed - 1.4 GHz
Installed RAM memory - 2 GB
LCD panel type - IPS technology
LCD panel type - Multi-touch
Memory (RAM) - 2GB
Memory card reader - Yes
Menu language version - Multi-language
Micro-USB Input/Output connectors - 1
Mobile OS - Android 7.0
Mobile phone function - No
More info - www.lenovo.com [LINK]
Nano-SIM card tray Input/Output connectors - 1
Native resolution - 1280x800
Net weight - 0.506 kg
Operating system (installed) - Android 7.1
Other functions - Dual camera
Other functions - G-Sensor
Other functions - hall sensor
Other functions - Video player
Power supply type - Built-in rechargeable lithium ion polymer battery
Processor class - Qualcomm Snapdragon
Product model code - TB-X304L
Screen diagonal - 10.1 inches
Screen resolution - 1280 x 800 pixels
Screen size - 10.1"
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 28 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 22 cm
Shipping box quantity - 5
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 4.58 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 25 cm
SIM type - nanoSIM
Speakers - Yes
Storage capacity - 16GB
Tablet family name - TAB 4
Touch panel - Yes
Touch screen type - Capacitive
Types of supported memory cards - Micro SecureDigital (microSD)
Types of supported memory cards - Micro SecureDigital eXtended Capacity (microSDXC)
Types of supported memory cards - Micro SecureDigital High-Capacity (microSDHC)
Unit Brutto Volume - 0.00308 cubm
Unit Gross Weight - 0.916 kg
Unit Net Weight - 0.505 kg
Vendor Homepage - www3.lenovo.com/us/en/tablets/android-tablets/tab-4-series/Lenovo-TB-X304/p/ZZITZTATB0X
Warranty - 12/24 months
Warranty - Producer warranty 24 months
Width - 24.7 cm
Width Unit Dimensions - 247 mm
Wireless LAN Wireless connections - 802.11b/g/n
Lenovo TAB4 10 TB-X304L Black, 10.1" IPS, Snapdragon 425, 2GB, 16GB, LTE, Android 7.1
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Visas kategorijas