Lenovo Tab 7 Essential TB-7304F Black, 7" IPS, MediaTek MT8167D, 1GB, 16GB, Android 7.0

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 161533 Preces kods: ZA300156SE
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Iebūvētā atmiņa: 16GB
  • Modelis: Lenovo TAB 7 Essential
  • Ekrāna izmērs: 7"
  • Ekrāna izšķirtspēja: 1024 x 600
  • Ekrāna paneļa tips: IPS
  • Procesors: MediaTek
  • Operētājsistēma: Android 7.0
Līdzīgi produkti
Šis produkts Lenovo Tab 7 Essential TB-7304F Black, 7" IPS, MediaTek MT8167D, 1GB, 16GB, Android 7.0
Lenovo TAB 7 TB-7504X Black, 7" IPS, MediaTek MT8735B, 2GB, 16GB, 4G, Android 7.0
Lenovo TAB 7 Essential TB-7304X Black, 7" IPS, MediaTek MT8735D, 2GB, 16GB, Wi-Fi + LTE, Android 7.0
Navitel T500 3G 7" IPS, MediaTek, 1GB, 8GB, Android 7.0
Prestigio Grace 3157 3G, 7" IPS, Quad Core 1.3GHz, 1GB, 16GB, Android 7.0
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
117,70 €
138,56 €
108,65 €
77,08 €
83,82 €
Pamatinformācija
Krāsa Melna Melna Melna Melna Melna
Iebūvētā atmiņa 16GB 16GB 16GB 8GB 16GB
Svars < 300g < 300g < 300g < 300g < 300g
Displeja raksturlielumi
Ekrāna izmērs 7" 7" 7" 7" 7"
Ekrāna izšķirtspēja 1024 x 600 1280 x 720 1024 x 600 1280 x 800 1280 x 720
Ekrāna paneļa tips IPS IPS IPS IPS IPS
Procesora parametri
Procesora kodolu skaits 4 4 4 4 4
Procesora takts frekvence 1.3GHz 1.3GHz 1.1GHz 1.3GHz 1.3GHz
Procesors MediaTek MediaTek MediaTek MediaTek MediaTek
Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) 1GB 2GB 2GB 1GB 1GB
Operētājsistēma
Operētājsistēma Android 7.0 Android 7.0 Android 7.0 Android 7.0 Android 7.0
Pieslēgvietas un aprīkojums
Wi-Fi Ir Ir Ir Ir Ir
Atmiņas kartes ligzda microSD microSD microSD microSD microSD
WebCam Ir Ir Ir Ir Ir
Pieslēgvieta USB 1 0 0 1 1
Pieslēgvieta HDMI Nav Nav Nav Nav Nav
Bezvadu savienojumi
4G Nav Ir Nav Nav Nav
NFC Nav Nav Nav Nav Nav
3G Nav Ir Nav Ir Ir
GPS Ir Ir Nav Ir Ir
BlueTooth Ir Ir Ir Ir Ir
Akumulators
Baterijas kapacitāte 20h 20h 3450 mAh 2200 mAh 2800 mAh
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Lenovo planšetdatoru Lenovo TAB 7 Essential ar 7" ekrānu un MediaTek 1.3GHz procesoru.
  • 7" lielais IPS displejs nodrošina teicamu krāsu atbilstību un augstāku attēla kontrastu, salīdzinājumā ar ierastajiem TFT displejiem.
Pamatinformācija
Krāsa : Melna
Iebūvētā atmiņa 16GB

Nosaka, cik daudz vietas ir planšetnieka "Cietajā diskā". Ja iekārtai nav pieejams atmiņas karšu paplašināšanas spraudnis, tad šis ir ļoti būtisks parametrs, kuru noteikti vajadzētu izvēlēties iegādes brīdī ar pietiekamu rezervi, jo bez paplašināšanas iespējām, ar šo apjomu nāksies sadzīvot visu iekārtas lietošanas laiku.

Vidusmēra filma aizņem ap 1GB vietas. Vidusmēra Android vai iOS spēle vai aplikācija aizņem ~100 Mb. Mūzikas un bilžu faili aizņem vidēji ap 5 Mb, jeb 0.05 Gb (par vienu failu).

Svars : < 300g
Displeja raksturlielumi
Ekrāna izmērs 7"

Planšetdatora galvenā sastāvdaļa ir ekrāns, kura izmērs nosaka to, cik liels ir pats planšetdators. Parasti tas ir ekrāna diametrs plus pāris centimetri "turamās" daļas.

Ērtai lietošanai iesakām aptuveni 10" planšetdatoru. 7" ekrānu jau var uzskatīt par nelielu un vairāk piemērotu bērniem. Ja planšetei ir vairāk par 10", tas nozīmē jau samērā lielu iekārtu, kas vidusmēra lietotājam varētu šķist neērta.

Ekrāna izšķirtspēja 1024 x 600

Apzīmē, cik punktu ekrāns satur pa horizontāli un vertikāli. Jo lielāki šie skaitļi, jo labāks attēla asums un patīkamāka lietošana.

Ekrāna paneļa tips IPS

Šis rādītājs nosaka attēla krāsu atbilstību, gaišumu, skata leņķi u.c. kvalitātes kritērijus. Par augstas kvalitātes ekrāna paneli var uzskatīt jebkuru AMOLED, PLS un IPS tipa iekārtu.

Procesora parametri
Procesora kodolu skaits 4

Šis ir ļoti nozīmīgs parametrs, jo planšetdators, dēļ samērā lielas ekrāna izšķirtspējas, ir prasīgs pret procesora resursiem. Līdz ar to, ja vēlaties lietot vairākas lietotnes vienlaicīgi, apsveriet iespēju iegādāties planšeti ar vismaz 2 kodolu procesoru.

Procesora takts frekvence 1.3GHz

Katra kodola takts fekvence, kas nosaka, cik darbības sekundē spēj dotais procesora kodols, vai kodoli veikt. Augstāka takts frekvence bieži vien nozīmē arī lielāku veiktspēju.

Procesors MediaTek

Nosaka, kāds centrālais procesors ir attiecīgajai planšetei. Patreiz tirgū ir pieejami vairāki konkurējoši procesoru modeļi.

NVIDIA Tegra - šīs sērijas procesoriem ir laba grafiskā un skaitļošanas veikspēja, kā arī samērā labi energoefektivitātes rādītāji. Katrā ziņā viens no spēcīgākajiem konkurentiem.

SnapDragon - šis procesors ir ļoti energoefektīvs, toties jaudas ziņā vairāk piemērots viedtālruņiem.

AMD Fusion - šis procesors ir nācis no portatīvo datoru vides, līdz ar to tam ir lieliska veikspēja, gan grafiskajā, gan skaitļošanas lauciņā, tomēr ši procesora arhitektūra, diemžēl, ir paredzēta izmantošanai tikai Windows, Linux u.c. galdatoru vidēs.

Atom - Intel mobilais procesors ar samērā viduvējiem jaudas rādītājiem. Tāpat kā AMD Fusion, derīgs pagaidām tikai galddatoru operētājsistēmām.

Apple A5 - Specializēts Apple izstrādāts procesors, kuru satiksiet vienīgi iPad planšetdatoros. Jaudas ziņā - viens no līderiem.

Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) : 1GB
Operētājsistēma
Operētājsistēma Android 7.0

Šis ir viens no svarīgākajiem parametriem izvēloties planšeti.

iOS - Apple ražotās planšetes ir aprīkotas iOS operētājsistēmu, kura ir ļoti ērta, ātrdarbīga, bet aizvērta sistēma, kuru nav iespējams īpaši konfigurēt un paplašināt. Toties iekš iOS patreiz ir pieejams visvairāk lietotņu (apps). iOS ir salāgota ar Apple mākoņservisiem, kuri lielākoties ir par maksu.

Android ir Google izstrādāta bezmaksas operētājsistēma, līdzīga iOS, tikai ar visām iespējām daudzas lietas mainīt. Turklāt Android ir labi salāgota ar Google bezmaksas mākoņservisiem - Gmail, Picasa, Youtube, Maps, Google+, Contacts, Calendar u.c. Andoid lietotāju skaits ir straujāk augošais, tamdēļ šī ir ļoti perspektīva operētājsistēma.

Windows - klasiskā Microsoft Windows sistēma, kas ļauj lietot ierastās .EXE aplikācijas planšetdatorā. Tiesa gan, tās patreiz ir vairāk piemērotas galddatoriem, tamdēļ izvēlieties šo operētājsistēmu tikai tad, ja ir kāda Windows programma, bez kuras nevariet iztikt.

Citas (Bada, MeeGo, WebOS, BrewMP, Symbian) - patreiz mobilo operētājsistēmu lauciņā bez pieminētajām ir pieejamas vairākas eksotiskas operētājsistēmas, tomēr ņemiet vērā, lielākā cīņa par šo tirgus daļu jau ir izcīnīta, tamdēļ esiet piesardzīgi izvēloties operētājsistēmu, kura nav iOS, Windows vai Android, jo, atšķirībā no klasiskajiem datoriem, lielākajā daļā planšetdatoru pēc iegādes operētājsistēmu nomainīt nav iespējams. 

Pieslēgvietas un aprīkojums
Wi-Fi Ir

Lai gan nav gadījies redzēt planšetnieku bez WiFi funkcijas, sirdsmieram esam ielikuši šo parametru. Ar WiFi planšeti iespējams pieslēgt bezvadu interneta rūterim, lai tiktu pie interneta.

Bez WiFi rūtera un interneta pieslēguma planšetdatora iegādes jēga ir stipri apšaubāma.

Atmiņas kartes ligzda : microSD
WebCam Ir

Iebūvēta kamera, kas ļauj uzņemt fotogrāfijas, filmas un izmantot video čata iespējas.

Pieslēgvieta USB 1
USB pieslēgvieta ļauj veikt datu kopēšanu no stacionārā vai portatīvā datora "pa tiešo" uz planšetdatora iebūvēto atmiņas karti. Bieži vien šī pieslēgvieta kalpo arī ierīces uzlādēšanai, līdzīgi kā viedtālruņos, izmantojot universālo USB lādētāju.
Pieslēgvieta HDMI Nav

HDMI pieslēgvieta ļauj planšetdatoru savienot ar datora monitoru, vai televizoru. Pateicoties jaunākās paaudzes mobilajiem procesoriem, daudzi planšetdatori spēj lieliski kalpot FullHD filmu atskaņošanai un spēļu baudīšanai uz lielā ekrāna.

Bezvadu savienojumi
4G : Nav
NFC : Nav
3G Nav

3G ir iespēja planšetdatorā ievietot SIM karti un lietot mobilo internetu izmantojot LMT, Tele2 vai Bite maksas pieslēgumu jebkurā vietā, kur to ļauj mobilo operatoru datu pārraides tīkla pārklājums.

Ja planšetdators tiks izmantots vietās, kur ir pieejams pastāvīgais interneta pieslēgums un WiFi rūteris, tad 3G funkcija nav nepieciešama, jo klasiskais kabeļpieslēgums, optika vai DSL ar WiFi ir daudz ātrdarbīgāks un lētāks risinājums par 3G tīklu.

GPS : Ir
BlueTooth Ir

Bluetooth ļauj bez vadiem pieslēgt klaviatūru, austiņas, mikrofonu, printerus u.c. iekārtas, kuras atbalsta šo tehnoloģiju.

Akumulators
Baterijas kapacitāte 20h

Šis ir aptuvens skaitlis, kas norāda, cik stundas iekārta var strādāt ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, nelielu procesora noslodzi un iestatītu minimālo ekrāna izgaismojumu.

Atkarībā no noslodzes un izmantotajām iespējām - skaņa, wifi, 3G, failu kopēšana, Bluetooth, utt. šis skaitlis var pamatīgi mainīties uz leju.

Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Lenovo Tab 7 Essential TB-7304F Black, 7" IPS, MediaTek MT8167D, 1GB, 16GB, Android 7.0
Warranty - 12 months
Name - LENOVO TAB4 7 TB-7304F 7HD Black Mediatek MT8167D QC 13Ghz 1GB 16GB eMMC Android 7.0
Image - https://actebis-images.com/productimages/406478bb-820f-4156-b826-6cfc3241dd8c.jpg
Manufacturer - LENOVO
Manufacturer Part No - ZA300156SE
Product Description - Lenovo Tab 7 Essential TB-7304F ZA30 - tablet - Android 7.0 (Nougat) - 16 GB - 7"
Product Type - Tablet
Operating System - Android 7.0 (Nougat)
Display - 7" IPS TFT - LED backlight - 1024 x 600 - Multi-Touch
Processor - MediaTek MT8167D (Quad-Core) - 64-bit
Processor Clock Speed - 1.3 GHz
Storage - 16 GB
RAM - 1 GB
Supported Flash Memory Cards - microSD
Wireless Connectivity - 802.11a/b/g/n, Bluetooth 4.0
Camera - 2 Megapixel (rear), 2 Megapixel (front)
Navigation System - GPS
Radio Tuner Type - FM radio
Battery Run Time - Up to 20 hours
Dimensions (WxDxH) - 10.2 cm x 0.88 cm x 19.48 cm
Weight - 254 g
Colour - Black
Description - The Lenovo Tab 7 Essential is a tablet that gives you a real bang for your buck. Don’t let the unbelievable price fool you, this product is elegantly designed, comes with the latest Android™ OS and is shareable with everyone in the family.
Vendor Homepage - www3.lenovo.com/us/en/tablets/android-tablets/tab-series/Lenovo-Tab-7-Essential/p/ZZITZTATB07
Unit Gross Weight kg - 0.5
Unit Net Weight kg - 0.254
Shipping box quantity - 1
Colour - Black
Width mm Unit Dimensions - 102
Height mm Unit Dimensions - 194.8
Depth mm Unit Dimensions - 8.8
Clock speed MHz - 1300
Screen size - 7"
Speakers - Yes
Native resolution - 1024x600
Card Reader - microSD
Bluetooth Wireless connections - Yes
Audio-Out Input/Output connectors - 1
Unit Brutto Volume cubm - 0.001087
Wireless LAN Wireless connections - 802.11b/g/n
Product model code - TB-7304F
Camera - 2MP
Tablet family name - TAB 4
Shipping Box Width cm Shipping/Package Box Dimensions - 11.5
Shipping Box Depth cm Shipping/Package Box Dimensions - 21
Shipping Box Height cm Shipping/Package Box Dimensions - 4.5
Shipping Box Weight kg Shipping/Package Box Dimensions - 0.5
Micro-USB Input/Output connectors - 1
GPS / geotagging - Yes
CPU/Platform/SoC - MediaTek MT8167D Quad-core
Memory (RAM) - 1GB
Storage capacity - 16GB
Front-facing Camera - 2MP
Mobile OS - Android 7.1
Bluetooth version - Bluetooth 4.0
Display technology - IPS-LCD
Video recording resolution - 1280 x 720
Full Description Line - TAB 4|TB-7304F|MediaTek MT8167D Quad-core|1300 MHz|Screen 7"|Resolution 1024x600|IPS-LCD|Storage 16GB|RAM 1GB|1xAudio-Out|1xMicro-USB|Wireless LAN 802.11b/g/n|Bluetooth|Card Reader microSD|Camera 2MP|Front-facing Camera 2MP|Speakers|GPS / geotagging|Colour Black|Width 102 mm|Height 194.8 mm|Depth 8.8 mm|Weight 0.254 kg
EAN - 192076775545
Name - Lenovo IdeaTab 7 Essential-7304F 7 ", Black, IPS, 1024 x 600 pixels, MTK MT8167D, 1 GB, PCDDR4, 16 GB, Wi-Fi, Bluetooth, 4.0, Android, 7.1.1
Warranty - 24
Technical details > Warranty - 24 month(s)
Gross weight - 0.5 kg
Technical details > Net weight - 0.4 kg
Display > Display diagonal - 7 "
Display > Display technology - IPS
Memory > Internal memory type - PCDDR4
Storage > Compatible memory cards - Micro SD
Design > Colour of product - Black
Networking > Wi-Fi standards - 802.11b/g/n
Processor > Processor family -
Software > Operating system installed - Android
Battery > Battery technology - Polymer
Networking > Bluetooth version - 4.0
Software > Operating system version - 7.1.1
Processor > Processor model - MTK MT8167D
Other features > Special features -
Producer product name - 7 Essential-7304F
Producer product family - IdeaTab
Processor > Processor frequency - 1.3 GHz
Display > Display resolution - 1024 x 600 pixels
Battery > Battery capacity - 3500 mAh
Memory > Internal memory - 1 GB
Storage > Maximum memory card size - 128 GB
Storage > Internal storage capacity - 16 GB
Camera > Rear camera resolution (numeric) - MP
Camera > Front camera resolution (numeric) - MP
Networking > Wi-Fi - Yes
Camera > Front camera -
Networking > Bluetooth - Yes
Camera > Rear camera -
Networking > Near Field Communication (NFC) - No
Package features > WEEE tax - Yes
Package features > Packing quantity - 1 pc(s)
Package features > Volume (m3) - 0.00126 m³
Package features > Tare weight (kg) - 0.1 kg
Package features > TI weight (kg) - 0.055 kg
Package features > WEE classification - CL109:2:2017-04-01
Package features > Composition of battery - CL127:KT:2016-12-09
Package features > Classification of battery - CL126:NE:2016-12-09
Package features > Embeeded battery - Yes
Package features > Type of battery - Accumulator
Package features > Gross depth (mm) - 120 mm
Package features > Gross width (mm) - 210 mm
Package features > Gross height (mm) - 50 mm
Image - http://www.blobs.lt/products/2/0/5/4/1/2/3e3ac699c589cdf254a26ca3aa0578b3/440x440.png
ManufacturerPartNumber - ZA300156SE
Description - LENOVO TAB4 A7 7?/1GB/16GB/A6.0/BLACK
Manufacturer - LENOVO
PictureLocation - https://www.f9.fi/productimages/big/ZA300156SE.jpg
PeriodofWarranty - 24 M
Weight - 0.480000
Height - -1.000000
Length - -1.000000
Width - -1.000000
Display resolution, pixels - 1024 x 600
Display diagonal, " - 7
Display brightness, cd/m² - 300
Panel type - IPS
Processor model - Mediatek MT8167D
Processor clock speed, GHz - 1.30
Processor number of cores - 4
Graphic adapter - IMG GE8300
Internal memory - 1 GB
Internal memory type - PCDDR4
Total storage capacity - 16 GB
Compatible memory cards - microSD
Maximum memory card size - 128 GB
WLAN type - 802.11 b/g/n
Bluetooth version - 4.0
Bluetooth - Yes
Connections - Micro USB
Connections - 3.5 mm
Rear camera resolution, MP - 2
Front camera, MP - 2
Battery performance, mAh - 3500
Mobile operating system provided - Android
Operating system version - 7.1.1
Dimensions W x D x H, mm - 194.8 x 102 x 8.8
GPS - Yes
Assisted GPS function (A-GPS) - Yes
Video recording - 720p
Built-in microphone - Yes
Mobile broadband - No
Weight, g - 248
Lenovo Tab 7 Essential TB-7304F Black, 7" IPS, MediaTek MT8167D, 1GB, 16GB, Android 7.0
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Visas kategorijas