Prestigio Grace 3157 4G, 7" IPS, Quad-Core 1.1GHz, 1GB, 8GB, 4G, Android 7.0

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 152821 Preces kods: PMT3157_4G_C
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Iebūvētā atmiņa: 8GB
  • Modelis: Grace 3157
  • Ekrāna izmērs: 7"
  • Ekrāna izšķirtspēja: 1280 x 720
  • Ekrāna paneļa tips: IPS
  • Procesors: N/A
  • Operētājsistēma: Android 7.0
Līdzīgi produkti
Šis produkts Prestigio Grace 3157 4G, 7" IPS, Quad-Core 1.1GHz, 1GB, 8GB, 4G, Android 7.0
Prestigio Grace 3157 3G, 7" IPS, Quad Core 1.3GHz, 1GB, 8GB, Android 7.0
Prestigio Grace 3157 3G, 7" IPS, Quad Core 1.3GHz, 1GB, 16GB, Android 7.0
Huawei MediaPad T3, 4G, 10” IPS, Quad-core 1.4 GHz, 2GB, 16GB, Android 7.0
Prestigio Wize 3437 4G, 7'' 1GBDDR, 16GB, Android 7.0
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
100,91 €
81,17 €
83,82 €
164,03 €
86,35 €
Pamatinformācija
Krāsa Melna Melna Melna Pelēka Melna
Iebūvētā atmiņa 8GB 8GB 16GB 16GB 16GB
Svars N/A < 400g < 300g < 500g < 300g
Displeja raksturlielumi
Ekrāna izmērs 7" 7" 7" 9.6" 7"
Ekrāna izšķirtspēja 1280 x 720 1280 x 720 1280 x 720 1280 x 800 1024 x 600
Ekrāna paneļa tips IPS IPS IPS IPS IPS
Procesora parametri
Procesora kodolu skaits 4 4 4 4 4
Procesora takts frekvence 1.1GHz 1.3GHz 1.3GHz 1.4GHz 1.3GHz
Procesors N/A MediaTek MediaTek Snapdragon 425 N/A
Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) 1GB 1GB 1GB 2GB 1GB
Operētājsistēma
Operētājsistēma Android 7.0 Android 7.0 Android 7.0 Android 7.0 Android 7.0
Pieslēgvietas un aprīkojums
Wi-Fi Ir Ir Ir Ir Ir
Atmiņas kartes ligzda Nav microSD microSD microSD microSD
WebCam Ir Ir Ir Ir Ir
Pieslēgvieta USB 1 1 1 1 1
Pieslēgvieta HDMI Nav Nav Nav Nav Nav
Bezvadu savienojumi
4G Ir Nav Nav Ir Ir
NFC Nav Nav Nav Nav Nav
3G Ir Ir Ir Ir Ir
GPS Nav Ir Ir Ir Nav
BlueTooth Ir Ir Ir Ir Ir
Akumulators
Baterijas kapacitāte 2800 mAh 2800 mAh 2800 mAh 4800 mAh 2500 mAh
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Prestigio planšetdatoru Grace 3157 ar 7" ekrānu un 1.1GHz procesoru.
  • Pateicoties planšetdatora 7" IPS displejam, informācija ir saskatāma arī no liela leņķa.
  • Grace 3157 iebūvētais 3G modems nodrošina bezvadu tīkla savienojumu arī tur, kur nav pieejams Wi-Fi, izmantojot mobilo operatoru SIM karti ar aktivizētu datu pieslēgumu.
Pamatinformācija
Krāsa : Melna
Iebūvētā atmiņa 8GB

Nosaka, cik daudz vietas ir planšetnieka "Cietajā diskā". Ja iekārtai nav pieejams atmiņas karšu paplašināšanas spraudnis, tad šis ir ļoti būtisks parametrs, kuru noteikti vajadzētu izvēlēties iegādes brīdī ar pietiekamu rezervi, jo bez paplašināšanas iespējām, ar šo apjomu nāksies sadzīvot visu iekārtas lietošanas laiku.

Vidusmēra filma aizņem ap 1GB vietas. Vidusmēra Android vai iOS spēle vai aplikācija aizņem ~100 Mb. Mūzikas un bilžu faili aizņem vidēji ap 5 Mb, jeb 0.05 Gb (par vienu failu).

Svars : N/A
Displeja raksturlielumi
Ekrāna izmērs 7"

Planšetdatora galvenā sastāvdaļa ir ekrāns, kura izmērs nosaka to, cik liels ir pats planšetdators. Parasti tas ir ekrāna diametrs plus pāris centimetri "turamās" daļas.

Ērtai lietošanai iesakām aptuveni 10" planšetdatoru. 7" ekrānu jau var uzskatīt par nelielu un vairāk piemērotu bērniem. Ja planšetei ir vairāk par 10", tas nozīmē jau samērā lielu iekārtu, kas vidusmēra lietotājam varētu šķist neērta.

Ekrāna izšķirtspēja 1280 x 720

Apzīmē, cik punktu ekrāns satur pa horizontāli un vertikāli. Jo lielāki šie skaitļi, jo labāks attēla asums un patīkamāka lietošana.

Ekrāna paneļa tips IPS

Šis rādītājs nosaka attēla krāsu atbilstību, gaišumu, skata leņķi u.c. kvalitātes kritērijus. Par augstas kvalitātes ekrāna paneli var uzskatīt jebkuru AMOLED, PLS un IPS tipa iekārtu.

Procesora parametri
Procesora kodolu skaits 4

Šis ir ļoti nozīmīgs parametrs, jo planšetdators, dēļ samērā lielas ekrāna izšķirtspējas, ir prasīgs pret procesora resursiem. Līdz ar to, ja vēlaties lietot vairākas lietotnes vienlaicīgi, apsveriet iespēju iegādāties planšeti ar vismaz 2 kodolu procesoru.

Procesora takts frekvence 1.1GHz

Katra kodola takts fekvence, kas nosaka, cik darbības sekundē spēj dotais procesora kodols, vai kodoli veikt. Augstāka takts frekvence bieži vien nozīmē arī lielāku veiktspēju.

Procesors N/A

Nosaka, kāds centrālais procesors ir attiecīgajai planšetei. Patreiz tirgū ir pieejami vairāki konkurējoši procesoru modeļi.

NVIDIA Tegra - šīs sērijas procesoriem ir laba grafiskā un skaitļošanas veikspēja, kā arī samērā labi energoefektivitātes rādītāji. Katrā ziņā viens no spēcīgākajiem konkurentiem.

SnapDragon - šis procesors ir ļoti energoefektīvs, toties jaudas ziņā vairāk piemērots viedtālruņiem.

AMD Fusion - šis procesors ir nācis no portatīvo datoru vides, līdz ar to tam ir lieliska veikspēja, gan grafiskajā, gan skaitļošanas lauciņā, tomēr ši procesora arhitektūra, diemžēl, ir paredzēta izmantošanai tikai Windows, Linux u.c. galdatoru vidēs.

Atom - Intel mobilais procesors ar samērā viduvējiem jaudas rādītājiem. Tāpat kā AMD Fusion, derīgs pagaidām tikai galddatoru operētājsistēmām.

Apple A5 - Specializēts Apple izstrādāts procesors, kuru satiksiet vienīgi iPad planšetdatoros. Jaudas ziņā - viens no līderiem.

Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) : 1GB
Operētājsistēma
Operētājsistēma Android 7.0

Šis ir viens no svarīgākajiem parametriem izvēloties planšeti.

iOS - Apple ražotās planšetes ir aprīkotas iOS operētājsistēmu, kura ir ļoti ērta, ātrdarbīga, bet aizvērta sistēma, kuru nav iespējams īpaši konfigurēt un paplašināt. Toties iekš iOS patreiz ir pieejams visvairāk lietotņu (apps). iOS ir salāgota ar Apple mākoņservisiem, kuri lielākoties ir par maksu.

Android ir Google izstrādāta bezmaksas operētājsistēma, līdzīga iOS, tikai ar visām iespējām daudzas lietas mainīt. Turklāt Android ir labi salāgota ar Google bezmaksas mākoņservisiem - Gmail, Picasa, Youtube, Maps, Google+, Contacts, Calendar u.c. Andoid lietotāju skaits ir straujāk augošais, tamdēļ šī ir ļoti perspektīva operētājsistēma.

Windows - klasiskā Microsoft Windows sistēma, kas ļauj lietot ierastās .EXE aplikācijas planšetdatorā. Tiesa gan, tās patreiz ir vairāk piemērotas galddatoriem, tamdēļ izvēlieties šo operētājsistēmu tikai tad, ja ir kāda Windows programma, bez kuras nevariet iztikt.

Citas (Bada, MeeGo, WebOS, BrewMP, Symbian) - patreiz mobilo operētājsistēmu lauciņā bez pieminētajām ir pieejamas vairākas eksotiskas operētājsistēmas, tomēr ņemiet vērā, lielākā cīņa par šo tirgus daļu jau ir izcīnīta, tamdēļ esiet piesardzīgi izvēloties operētājsistēmu, kura nav iOS, Windows vai Android, jo, atšķirībā no klasiskajiem datoriem, lielākajā daļā planšetdatoru pēc iegādes operētājsistēmu nomainīt nav iespējams. 

Pieslēgvietas un aprīkojums
Wi-Fi Ir

Lai gan nav gadījies redzēt planšetnieku bez WiFi funkcijas, sirdsmieram esam ielikuši šo parametru. Ar WiFi planšeti iespējams pieslēgt bezvadu interneta rūterim, lai tiktu pie interneta.

Bez WiFi rūtera un interneta pieslēguma planšetdatora iegādes jēga ir stipri apšaubāma.

Atmiņas kartes ligzda : Nav
WebCam Ir

Iebūvēta kamera, kas ļauj uzņemt fotogrāfijas, filmas un izmantot video čata iespējas.

Pieslēgvieta USB 1
USB pieslēgvieta ļauj veikt datu kopēšanu no stacionārā vai portatīvā datora "pa tiešo" uz planšetdatora iebūvēto atmiņas karti. Bieži vien šī pieslēgvieta kalpo arī ierīces uzlādēšanai, līdzīgi kā viedtālruņos, izmantojot universālo USB lādētāju.
Pieslēgvieta HDMI Nav

HDMI pieslēgvieta ļauj planšetdatoru savienot ar datora monitoru, vai televizoru. Pateicoties jaunākās paaudzes mobilajiem procesoriem, daudzi planšetdatori spēj lieliski kalpot FullHD filmu atskaņošanai un spēļu baudīšanai uz lielā ekrāna.

Bezvadu savienojumi
4G : Ir
NFC : Nav
3G Ir

3G ir iespēja planšetdatorā ievietot SIM karti un lietot mobilo internetu izmantojot LMT, Tele2 vai Bite maksas pieslēgumu jebkurā vietā, kur to ļauj mobilo operatoru datu pārraides tīkla pārklājums.

Ja planšetdators tiks izmantots vietās, kur ir pieejams pastāvīgais interneta pieslēgums un WiFi rūteris, tad 3G funkcija nav nepieciešama, jo klasiskais kabeļpieslēgums, optika vai DSL ar WiFi ir daudz ātrdarbīgāks un lētāks risinājums par 3G tīklu.

GPS : Nav
BlueTooth Ir

Bluetooth ļauj bez vadiem pieslēgt klaviatūru, austiņas, mikrofonu, printerus u.c. iekārtas, kuras atbalsta šo tehnoloģiju.

Akumulators
Baterijas kapacitāte 2800 mAh

Šis ir aptuvens skaitlis, kas norāda, cik stundas iekārta var strādāt ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, nelielu procesora noslodzi un iestatītu minimālo ekrāna izgaismojumu.

Atkarībā no noslodzes un izmantotajām iespējām - skaņa, wifi, 3G, failu kopēšana, Bluetooth, utt. šis skaitlis var pamatīgi mainīties uz leju.

Papildus specifikācija
ProductCode - PMT3157_4G_C
Vendor - PRESTIGIO
ProductType - PC Tablet
ProductCategory - Tablets
ProductDescription - Prestigio Grace 3157 4G, 7" (720*1280) IPS display, Dual SIM, Android 7.0, up to 1.1GHz Quad Core, 1GB DDR, 8GB Flash, 0.3MP front + 2.0MP rear camera, 2800mAh, color/Black
Image - https://www.it4profit.com/catalogimg/wic/1/PMT3157_4G_C
ProductCard - https://content.it4profit.com/itshop/itemcard_cs.jsp?ITEM=170607065542403060&THEME=asbis&LANG=lv
Manufacturer Article - PMT3157_4G_C
Manufacturer - PRESTIGIO
Product Type - PC Tablet
Series and Family - Grace 3157 4G
External Color - Black
Package Type - Retail
CPU Internal Clock Rate - up to 1.1 GHz
CPU Core Quantity - 4
Display Size - 7.0"
Display Resolution - 1280x720
Display Technology - IPS LCD
Display Features - Capacitive Multi-touch Screen
Internal Memory Size - 8 GB
Installed RAM Storage Capacity - 1 GB
SIM Card - Dual Sim
Network Type - 3G/4G/2G
Digital Camera - Front : 0.3 Mpixel, Back : 2 Mpixel
Operating System - Android 7.0
Battery Current Capacity - 2800 mAh
Warranty Products returnable - Yes
Warranty Term (month) - 12
Warranty validation Criteria - Serial Number
Pack Weight Brutto (kg) - 0.46 kg
Pack Weight Netto (kg) - 0.28 kg
Pieces in pack - 1
Box Weight Brutto (kg) - 5 kg
Retail Packaging Net Weight Carton - 0.4 kg
Retail Packaging Net Weight Plastic - 11 kg
Packs in Box - 10
EAN Code - 8595248139107
Image - https://content.it4profit.com/pimg/s/resize/900x900x900x900/170728140013914035.jpg
Image - https://content.it4profit.com/pimg/s/resize/900x900x900x900/170728140014002255.jpg
Image - https://content.it4profit.com/pimg/s/resize/900x900x900x900/170728140013988999.jpg
Image - https://content.it4profit.com/pimg/s/resize/900x900x900x900/170728140013971064.jpg
Image - https://content.it4profit.com/pimg/s/resize/900x900x900x900/170728140013952009.jpg
Image - https://content.it4profit.com/pimg/s/resize/900x900x900x900/170728140013937371.jpg
Prestigio Grace 3157 4G, 7" IPS, Quad-Core 1.1GHz, 1GB, 8GB, 4G, Android 7.0
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Visas kategorijas