Asus ZenPad 8.0 (Z380M-6A031A) Dark Gray, 8", Quad-Core 1.3GHz, 2GB, 16GB, Android 5.0

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 135088 Preces kods: Z380M-6A031A
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Iebūvētā atmiņa: 16GB
  • Modelis: ZenPad 8.0
  • Ekrāna izmērs: 8"
  • Ekrāna izšķirtspēja: 1280 x 800
  • Ekrāna paneļa tips: N/A
  • Procesors: MediaTek
  • Operētājsistēma: Android 5.0
Līdzīgi produkti
Šis produkts Asus ZenPad 8.0 (Z380M-6A031A) Dark Gray, 8", Quad-Core 1.3GHz, 2GB, 16GB, Android 5.0
Lenovo Tab E8, 8" IPS, Quad-Core 1.3GHz, 2GB, 16GB, Android 7.0
Lenovo Yoga Tab 3, 10.1" IPS, Quad-Core 1.3GHz, 2GB, 16GB, 4G LTE, Android 5.1
Huawei MediaPat T3 8 Space Gray, 8" IPS, Quad-Core 1.4GHz, 2GB, 16GB, 4G, Android 7.0
Lenovo Tab 4 8 Black, 8" IPS, Quad-Core 1.4GHz, 2GB, 16GB, Android 7.1
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
157,56 €
118,62 €
198,38 €
166,62 €
148,53 €
Pamatinformācija
Krāsa Pelēka Melna Melna Pelēka Melna
Iebūvētā atmiņa 16GB 16GB 16GB 16GB 16GB
Svars < 400g < 500g < 700g < 400g < 500g
Displeja raksturlielumi
Ekrāna izmērs 8" 8" 10.1" 8" 8"
Ekrāna izšķirtspēja 1280 x 800 1280 x 800 1280 x 800 1280 x 800 1280 x 800
Ekrāna paneļa tips N/A IPS IPS IPS IPS
Procesora parametri
Procesora kodolu skaits 4 4 4 4 4
Procesora takts frekvence 1.3GHz 1.3GHz 1.3GHz 1.4GHz 1.4GHz
Procesors MediaTek MediaTek SnapDragon Snapdragon 425 Snapdragon 425
Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) 2GB 1GB 2GB 2GB 2GB
Operētājsistēma
Operētājsistēma Android 5.0 Android 7.0 Android 5.1 Android 7.0 Android 7.1
Pieslēgvietas un aprīkojums
Wi-Fi Ir Ir Ir Ir Ir
Atmiņas kartes ligzda microSD microSD microSD Nav microSD
WebCam Ir Ir Ir Ir Ir
Pieslēgvieta USB 1 1 1 0 0
Pieslēgvieta HDMI Nav Nav Nav Nav Nav
Bezvadu savienojumi
4G Nav Nav Ir Ir Nav
NFC Nav Nav Nav Nav Nav
3G Nav Nav Ir Ir Nav
GPS Ir Ir Ir Ir Ir
BlueTooth Ir Ir Ir Ir Ir
Akumulators
Baterijas kapacitāte 8h 10h 18h 4800 mAh 4850 mAh
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Asus planšetdatoru ZenPad 8.0 ar 8" ekrānu un MediaTek 1.3GHz procesoru.
Pamatinformācija
Krāsa : Pelēka
Iebūvētā atmiņa 16GB

Nosaka, cik daudz vietas ir planšetnieka "Cietajā diskā". Ja iekārtai nav pieejams atmiņas karšu paplašināšanas spraudnis, tad šis ir ļoti būtisks parametrs, kuru noteikti vajadzētu izvēlēties iegādes brīdī ar pietiekamu rezervi, jo bez paplašināšanas iespējām, ar šo apjomu nāksies sadzīvot visu iekārtas lietošanas laiku.

Vidusmēra filma aizņem ap 1GB vietas. Vidusmēra Android vai iOS spēle vai aplikācija aizņem ~100 Mb. Mūzikas un bilžu faili aizņem vidēji ap 5 Mb, jeb 0.05 Gb (par vienu failu).

Svars : < 400g
Displeja raksturlielumi
Ekrāna izmērs 8"

Planšetdatora galvenā sastāvdaļa ir ekrāns, kura izmērs nosaka to, cik liels ir pats planšetdators. Parasti tas ir ekrāna diametrs plus pāris centimetri "turamās" daļas.

Ērtai lietošanai iesakām aptuveni 10" planšetdatoru. 7" ekrānu jau var uzskatīt par nelielu un vairāk piemērotu bērniem. Ja planšetei ir vairāk par 10", tas nozīmē jau samērā lielu iekārtu, kas vidusmēra lietotājam varētu šķist neērta.

Ekrāna izšķirtspēja 1280 x 800

Apzīmē, cik punktu ekrāns satur pa horizontāli un vertikāli. Jo lielāki šie skaitļi, jo labāks attēla asums un patīkamāka lietošana.

Ekrāna paneļa tips N/A

Šis rādītājs nosaka attēla krāsu atbilstību, gaišumu, skata leņķi u.c. kvalitātes kritērijus. Par augstas kvalitātes ekrāna paneli var uzskatīt jebkuru AMOLED, PLS un IPS tipa iekārtu.

Procesora parametri
Procesora kodolu skaits 4

Šis ir ļoti nozīmīgs parametrs, jo planšetdators, dēļ samērā lielas ekrāna izšķirtspējas, ir prasīgs pret procesora resursiem. Līdz ar to, ja vēlaties lietot vairākas lietotnes vienlaicīgi, apsveriet iespēju iegādāties planšeti ar vismaz 2 kodolu procesoru.

Procesora takts frekvence 1.3GHz

Katra kodola takts fekvence, kas nosaka, cik darbības sekundē spēj dotais procesora kodols, vai kodoli veikt. Augstāka takts frekvence bieži vien nozīmē arī lielāku veiktspēju.

Procesors MediaTek

Nosaka, kāds centrālais procesors ir attiecīgajai planšetei. Patreiz tirgū ir pieejami vairāki konkurējoši procesoru modeļi.

NVIDIA Tegra - šīs sērijas procesoriem ir laba grafiskā un skaitļošanas veikspēja, kā arī samērā labi energoefektivitātes rādītāji. Katrā ziņā viens no spēcīgākajiem konkurentiem.

SnapDragon - šis procesors ir ļoti energoefektīvs, toties jaudas ziņā vairāk piemērots viedtālruņiem.

AMD Fusion - šis procesors ir nācis no portatīvo datoru vides, līdz ar to tam ir lieliska veikspēja, gan grafiskajā, gan skaitļošanas lauciņā, tomēr ši procesora arhitektūra, diemžēl, ir paredzēta izmantošanai tikai Windows, Linux u.c. galdatoru vidēs.

Atom - Intel mobilais procesors ar samērā viduvējiem jaudas rādītājiem. Tāpat kā AMD Fusion, derīgs pagaidām tikai galddatoru operētājsistēmām.

Apple A5 - Specializēts Apple izstrādāts procesors, kuru satiksiet vienīgi iPad planšetdatoros. Jaudas ziņā - viens no līderiem.

Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) : 2GB
Operētājsistēma
Operētājsistēma Android 5.0

Šis ir viens no svarīgākajiem parametriem izvēloties planšeti.

iOS - Apple ražotās planšetes ir aprīkotas iOS operētājsistēmu, kura ir ļoti ērta, ātrdarbīga, bet aizvērta sistēma, kuru nav iespējams īpaši konfigurēt un paplašināt. Toties iekš iOS patreiz ir pieejams visvairāk lietotņu (apps). iOS ir salāgota ar Apple mākoņservisiem, kuri lielākoties ir par maksu.

Android ir Google izstrādāta bezmaksas operētājsistēma, līdzīga iOS, tikai ar visām iespējām daudzas lietas mainīt. Turklāt Android ir labi salāgota ar Google bezmaksas mākoņservisiem - Gmail, Picasa, Youtube, Maps, Google+, Contacts, Calendar u.c. Andoid lietotāju skaits ir straujāk augošais, tamdēļ šī ir ļoti perspektīva operētājsistēma.

Windows - klasiskā Microsoft Windows sistēma, kas ļauj lietot ierastās .EXE aplikācijas planšetdatorā. Tiesa gan, tās patreiz ir vairāk piemērotas galddatoriem, tamdēļ izvēlieties šo operētājsistēmu tikai tad, ja ir kāda Windows programma, bez kuras nevariet iztikt.

Citas (Bada, MeeGo, WebOS, BrewMP, Symbian) - patreiz mobilo operētājsistēmu lauciņā bez pieminētajām ir pieejamas vairākas eksotiskas operētājsistēmas, tomēr ņemiet vērā, lielākā cīņa par šo tirgus daļu jau ir izcīnīta, tamdēļ esiet piesardzīgi izvēloties operētājsistēmu, kura nav iOS, Windows vai Android, jo, atšķirībā no klasiskajiem datoriem, lielākajā daļā planšetdatoru pēc iegādes operētājsistēmu nomainīt nav iespējams. 

Pieslēgvietas un aprīkojums
Wi-Fi Ir

Lai gan nav gadījies redzēt planšetnieku bez WiFi funkcijas, sirdsmieram esam ielikuši šo parametru. Ar WiFi planšeti iespējams pieslēgt bezvadu interneta rūterim, lai tiktu pie interneta.

Bez WiFi rūtera un interneta pieslēguma planšetdatora iegādes jēga ir stipri apšaubāma.

Atmiņas kartes ligzda : microSD
WebCam Ir

Iebūvēta kamera, kas ļauj uzņemt fotogrāfijas, filmas un izmantot video čata iespējas.

Pieslēgvieta USB 1
USB pieslēgvieta ļauj veikt datu kopēšanu no stacionārā vai portatīvā datora "pa tiešo" uz planšetdatora iebūvēto atmiņas karti. Bieži vien šī pieslēgvieta kalpo arī ierīces uzlādēšanai, līdzīgi kā viedtālruņos, izmantojot universālo USB lādētāju.
Pieslēgvieta HDMI Nav

HDMI pieslēgvieta ļauj planšetdatoru savienot ar datora monitoru, vai televizoru. Pateicoties jaunākās paaudzes mobilajiem procesoriem, daudzi planšetdatori spēj lieliski kalpot FullHD filmu atskaņošanai un spēļu baudīšanai uz lielā ekrāna.

Bezvadu savienojumi
4G : Nav
NFC : Nav
3G Nav

3G ir iespēja planšetdatorā ievietot SIM karti un lietot mobilo internetu izmantojot LMT, Tele2 vai Bite maksas pieslēgumu jebkurā vietā, kur to ļauj mobilo operatoru datu pārraides tīkla pārklājums.

Ja planšetdators tiks izmantots vietās, kur ir pieejams pastāvīgais interneta pieslēgums un WiFi rūteris, tad 3G funkcija nav nepieciešama, jo klasiskais kabeļpieslēgums, optika vai DSL ar WiFi ir daudz ātrdarbīgāks un lētāks risinājums par 3G tīklu.

GPS : Ir
BlueTooth Ir

Bluetooth ļauj bez vadiem pieslēgt klaviatūru, austiņas, mikrofonu, printerus u.c. iekārtas, kuras atbalsta šo tehnoloģiju.

Akumulators
Baterijas kapacitāte 8h

Šis ir aptuvens skaitlis, kas norāda, cik stundas iekārta var strādāt ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, nelielu procesora noslodzi un iestatītu minimālo ekrāna izgaismojumu.

Atkarībā no noslodzes un izmantotajām iespējām - skaņa, wifi, 3G, failu kopēšana, Bluetooth, utt. šis skaitlis var pamatīgi mainīties uz leju.

Papildus specifikācija
Name - Asus Zenpad Z380M 8.0 ", Dark Grey, Multi-touch, IPS, 1280 x 800 pixels, MediaTek, MT8163, 2 GB, 16 GB, Bluetooth, 4.0, 802.11 b/g/n, Front camera, 2 MP, Rear camera, 5 MP, Android, 6.0, Warranty 24 month(s)
Warranty - 24 months
GrossWeight - 0.5 kg
Warranty - 24 months
-
Warranty - 24 month(s)
Processor family - MediaTek
Processor cores - 4
Front camera resolution (numeric) - 2 MP
Display resolution - 1280 x 800 pixels
Internal memory - 2 GB
Producer product name - Z380M
Net weight - 0.30 kg
Gross weight - 0.50 kg
3G - No
4G - No
Rear camera - Yes
Built-in speaker(s) - 1 x Front Speaker with DTS HD Premium Sound
I/O ports - 1 x Micro USB 1 × 2-in-1 Audio Jack (Headphone / Mic-in) 1 x Micro SD Card Reader, up to 128GB SDXC
Display - Soda Lime Glass; Anti-fingerprint coating; Full lamination; ASUS Tru2Life Technology
Battery capacity (Watt hours) - 15.2 Wh
Producer product family - Zenpad
Internal storage capacity - 16 GB
Battery technology - Li-polymer Battery
Wi-Fi Direct - Yes
Front camera - Yes
Touch technology - Multi-touch
Display diagonal - 8.0 "
Rear camera resolution (numeric) - 5 MP
Wi-Fi standards - 802.11 b/g/n
Display technology - IPS
Maximum memory card size - 128 GB
Operating system installed - Android
Bluetooth - Yes
Bluetooth version - 4.0
LED backlight - Yes
Operating system version - 6.0
Processor model - MT8163
Compatible memory cards - MicroSD
Colour of product - Dark Grey
-
Large Image - http://www.blobs.lt/products/2/8/6/0/8/1/8bd01a05395a6c61759aad07ef54b7b0/440x440.png
Large Image - http://www.blobs.lt/products/2/8/6/0/8/1/120ef52915a28705e867bee0b76af722/440x440.png
URL - http://www.asus.com/Tablets/ASUS-ZenPad-8-0-Z380M/specifications/
Description - The design of ASUS ZenPad 8.0 carries modern influences and a simple, clean look that gives it a universal and stylish appeal. These elements are inspired by our Zen design philosophy of balancing beauty and strength.  
Image - https://elko.blob.core.windows.net/productimages/97575.Jpeg
Vendor Homepage - http://www.asus.com/Tablets/ASUS-ZenPad-8-0-Z380M/specifications/
Unit Gross Weight kg - 0.515
Unit Net Weight kg - 0.35
Shipping box quantity - 1
Colour - Dark Grey
Width mm Unit Dimensions - 123
Height mm Unit Dimensions - 8.5
Depth mm Unit Dimensions - 209
Screen size - 8"
Speakers - Yes
Native resolution - 1280x800
Battery run time up to hours - 8
Card Reader - microSD
Bluetooth Wireless connections - Yes
Audio-Out Input/Output connectors - 1
Unit Brutto Volume cubm - 0.00126
Wireless LAN Wireless connections - 802.11b/g/n
Product model code - Z380M
Camera - 5MP
Tablet family name - Zenpad
Shipping Box Width cm Shipping/Package Box Dimensions - 14
Shipping Box Depth cm Shipping/Package Box Dimensions - 22.5
Shipping Box Height cm Shipping/Package Box Dimensions - 4
Shipping Box Weight kg Shipping/Package Box Dimensions - 0.515
Micro-USB Input/Output connectors - 1
GPS / geotagging - Yes
CPU/Platform/SoC - MediaTek 8163
Memory (RAM) - 2GB
Storage capacity - 16GB
Front-facing Camera - 2MP
Mobile OS - Android 6.0
Asus ZenPad 8.0 (Z380M-6A031A) Dark Gray, 8", Quad-Core 1.3GHz, 2GB, 16GB, Android 5.0
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Visas kategorijas