Intellinet Fiber optic patch cable, 1m

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 96268 Preces kods: 303928
Noliktavā 20 gab.
Garantija: 3 gadi
14,16 €
Piegādes veidi Par piegādi
  • Saņem Dateks.lv birojā: otrdien, 22.10.2019 pēc 15:00
  • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: trešdien, 23.10.2019
  • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: trešdien, 23.10.2019
  • Piegāde Rīgā 3,99 €: trešdien, 23.10.2019
  • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: trešdien, 23.10.2019
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Garums: 1.0m
  • Tips: Optical Patch Cable
Visi parametri
Garums : 1.0m
Tips : Optical Patch Cable
Papildus specifikācija
Colour - Green
Length - 1 m
Maximal transmission speed - 10 Gb/s
Plug 1 type - LC duplex
Plug 2 type - LC duplex
Warranty - Warranty 36 months
Wiring type - multimode fibre-optic cable 50/125 (OM3)
14,16 €
Intellinet Fiber optic patch cable, 1m
Visas kategorijas