Autorizācija

 

Mans grozs

Jūsu grozā nav preču
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
http://www.dateks.lv/ Zemitāna iela 6, korpuss A

Hewlett Packard V1910-16G, 16port, 1000Mbps

16, 10/100/1000
Preces kods: 

JE005A#ABB

Garantija: 3 gadi
Pieejams: Noliktavā 19 gab.  Kad var saņemt šo preci?
€ 198,08
Līzings: € 19,84 mēnesī

Parametri *

Base T Ātrums 10/100/1000
Base T portu skaits 16

Papildus specifikācija *

Warranty - Lifetime producer warranty
Name - HP 1910-16G Switch
Image - http://static.actebis-images.com/productimages/c895709b-6533-415d-818c-bf337e189956.jpg
Manufacturer - HEWLETT-PACKARD
Manufacturer Part No - JE005A#ABB
Description - HP 1910 Series devices are smart-managed voice-ready fixed configuration gigabit layer 2+ switches designed for small and midsize businesses looking for an easily managed yet advanced networking solution. These smart-managed switches deliver advanced features for environments not requiring centralized administration. They allow network operation to be optimized using an intuitive web-based management interface. Advanced features include: layer 3 static routing; access control lists for enhanced security, auto-voice VLAN; QoS traffic prioritization; LLDP; spanning tree protocols; and Power over Ethernet models.
Feature - Simple web management
Feature - Single IP management
Feature - Secure web GUI
Feature - SNMP v1, v2c, and v3
Feature - Complete session logging
Feature - Uni-Directional Link Detection (UDLD)
Feature - Dual flash images
Feature - Port mirroring
Feature - Management security
Feature - Network Time Protocol (NTP)
Feature - IEEE 802.1AB Link Layer Discovery Protocol (LLDP)
Feature - Limited CLI
Product Description - HP 1910-16G Switch - switch - 16 ports - Managed - rack-mountable
Device Type - Switch - 16 ports - Managed
Enclosure Type - Rack-mountable 1U
Subtype - Gigabit Ethernet
Ports - 16 x 10/100/1000 + 4 x SFP
MAC Address Table Size - 8K entries
Routing Protocol - Static IP routing
Remote Management Protocol - SNMP 1, RMON 2, SNMP, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS
Features - Flow control, Layer 2 switching, DHCP support, auto-negotiation, ARP support, trunking, VLAN support, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), IGMP snooping, port mirroring, manageable, Spanning Tree Protocol (STP) support, Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) support, Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP) support, Access Control List (ACL) support, Quality of Service (QoS), Jumbo Frames support
Compliant Standards - IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ac, IEEE 802.1s, IEEE 802.1ab (LLDP)
Power - AC 120/230 V ( 50/60 Hz )
Dimensions (WxDxH) - 44 cm x 16 cm x 4.3 cm
Weight - 3.1 kg
Localisation - English / Europe
Manufacturer Warranty - 3 years warranty
Manufacturer - HEWLETT-PACKARD
Manufacturer's part No. - JE005A#ABB
Item Number - 1584922
EAN-Code - 885631199619
Intake -
Manufacturer's warranty - Life-Time Warranty
min. order: - 1
Additional VPE - 1 ST.100 S
Product name - HP 1910-16G Switch
Description - HP 1910-16G Switch - Switch - Managed - 16 x 10/100/1000 + 4 x SFP - rack-mountable
EAN-Code - 885631199619
Device Type - Switch - 16 ports - Managed
Enclosure Type - Rack-mountable - 1U
Subtype - Gigabit Ethernet
Ports - 16 x 10/100/1000 + 4 x SFP
MAC Address Table Size - 8K entries
Routing Protocol - Static IP routing
Remote Management Protocol - SNMP 1, RMON 2, SNMP, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS
Authentication Method - RADIUS
Features - Flow control, Layer 2 switching, DHCP support, auto-negotiation, ARP support, trunking, VLAN support, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), IGMP snooping, port mirroring, manageable, Spanning Tree Protocol (STP) support, Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) support, Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP) support, Access Control List (ACL) support, Quality of Service (QoS), Jumbo Frames support
Compliant Standards - IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ac, IEEE 802.1s, IEEE 802.1ab (LLDP)
Processor - 1 x ARM : 333 MHz
RAM - 128 MB
Flash Memory - 128 MB
Interfaces - 16 x 1000Base-T - RJ-45
4 x SFP (mini-GBIC)
Voltage Required - AC 120/230 V ( 50/60 Hz )
Rack Mounting Kit - Included
Compliant Standards - VCCI, CISPR 22 Class A, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, UL 60950, ICES-003 Class A, IEC 60950-1, EN 60950-1, CSA C22.2 No. 60950-1-03, FCC Part 15 A
Localisation - English / Europe
Width - 44 cm
Depth - 16 cm
Height - 4.3 cm
Weight - 3.1 kg
Service & Support - 3 years warranty
Service & Support Details - Limited warranty - 3 years
Min Operating Temperature - 0 °C
Max Operating Temperature - 45 °C
Humidity Range Operating - 10 - 90%
ProdDesc - HP V1910-16G Switch
LongDesc - HP V1910 Series devices are smart-managed voice-ready fixed configuration Gigabit Layer 2+ switches designed for small and midsize businesses looking for an easily managed yet advanced networking solution. The Series has five models -- V1910-16G, V1910-24G, V1910-48G, V1910-24G-PoE (170W), and V1910-24G-PoE (365W) -- each with 10/100/1000 ports and an additional four true Gigabit SFP ports. These smart-managed switches deliver advanced features for environments not requiring centralized administration. They allow network operation to be optimized using an intuitive web-based management interface. Advanced features include: Layer 3 static routing; Access Control Lists for enhanced security, auto-voice VLAN; QoS traffic prioritization; LLDP; Spanning Tree Protocols; and Power over Ethernet models. The switches are supported by a 3-Year Warranty.
ProductPicture - http://www.tdbaltic.ee/images/ds/JE005A.jpg
ProductPicture2 -
ProductPicture3 -
ProductPicture4 -
ManufLogo - http://www.tdbaltic.ee/images/ds/HPlogo.jpg
MarketingText -
Features_Benefits -
  • Advanced smart-managed switching for SMBs
  • Intuitive web interface for network optimization
  • Layer 2+ operation with 32 static Layer3 routes
  • PoE models with up to 365W of PoE power

  • Type - HP V1910 Switch Series
    Standard -
  • IEEE 802.1s Multiple Spanning Trees
  • IEEE 802.1w Rapid Reconfiguration of Spanning Tree
  • IEEE 802.3ab 1000BASE-T
  • IEEE 802.3ac (VLAN Tagging Extension)
  • IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP)
  • IEEE 802.3ae 10-Gigabit Ethernet
  • IEEE 802.3ag Ethernet OAM
  • IEEE 802.3i 10BaseT
  • IEEE 802.3u 100BASE-X
  • IEEE 802.3x Flow Control
  • IEEE 802.3z 1000BASE-X

  • Interface - Supports a maximum of 16 auto-sensing 10/100/1000 ports plus 4 1000Base-X SFP ports, or a combination
    DataTransferRate -
  • 100 Mb Latency: < 5 µs
  • 1000 Mb Latency: < 5 µs
  • Throughput: 29.8 million pps
  • Routing/Switching capacity: 40 Gbps
  • Routing table size: 32 entries

  • NetworkCables -
  • Optional HP V1910 Switch Series Cables:
  • NEW HP .5m Multi-mode OM3 LC/LC Optical Cable AJ833A
  • NEW HP 1m Multi-mode OM3 LC/LC Optical Cable AJ834A
  • NEW HP 2m Multi-mode OM3 LC/LC Optical Cable AJ835A
  • NEW HP 5m Multi-mode OM3 LC/LC Optical Cable AJ836A
  • NEW HP 15m Multi-mode OM3 LC/LC Optical Cable AJ837A
  • NEW HP 30m Multi-mode OM3 LC/LC Optical Cable AJ838A
  • NEW HP 50m Multi-mode OM3 LC/LC Optical Cable AJ839A

  • Duplex - Half / Full
    SwitchingMethod - n/a
    MACAddressTable - 8 K
    VLAN - Segment the network by grouping users based on their data or traffic exchange requirements. This ensures optimal use of available bandwidth as traffic flow is directed according to the needs of the business
    DataBuffer - 512 KB
    Security - IEEE 802.1X Port Based Network Access Control
    Mirroring - Enables traffic on a port to be simultaneously sent to a network analyzer for monitoring
    LED - n/a
    Power -
  • Voltage: 100-240 VAC
  • Frequency:50 / 60 Hz

  • PackageContents - n/a
    SystemRequirements - n/a
    Width - 160 mm
    Depth - 442 mm
    Height - 43.2 mm
    Weight - 3.080 Kg
    Warranty - 3 years
    MANUFDATASHEET - http://www.tdbaltic.ee/images/ds/Temporary/HP V1910 Switch Series.pdf
    ProductDemo -
    Manufacturer - HEWLETT-PACKARD
    Manufacturer's part No. - JE005A#ABB
    Item Number - 1584922
    EAN-Code - 885631199619
    Intake -
    Manufacturer's warranty - Life-Time Warranty
    Min. order qty: - 1
    Additional VPE - 1 ST.100 S
    Product name - HP 1910-16G Switch
    Description - HP 1910-16G Switch - Switch - Managed - 16 x 10/100/1000 + 4 x SFP - rack-mountable
    EAN-Code - 885631199619
    Device Type - Switch - 16 ports - Managed
    Enclosure Type - Rack-mountable - 1U
    Subtype - Gigabit Ethernet
    Ports - 16 x 10/100/1000 + 4 x SFP
    MAC Address Table Size - 8K entries
    Routing Protocol - Static IP routing
    Remote Management Protocol - SNMP 1, RMON 2, SNMP, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS
    Authentication Method - RADIUS
    Features - Flow control, Layer 2 switching, DHCP support, auto-negotiation, ARP support, trunking, VLAN support, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), IGMP snooping, port mirroring, manageable, Spanning Tree Protocol (STP) support, Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) support, Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP) support, Access Control List (ACL) support, Quality of Service (QoS), Jumbo Frames support
    Compliant Standards - IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ac, IEEE 802.1s, IEEE 802.1ab (LLDP)
    Processor - 1 x ARM : 333 MHz
    RAM - 128 MB
    Flash Memory - 128 MB
    Interfaces - 16 x 1000Base-T - RJ-45
    4 x SFP (mini-GBIC)
    Voltage Required - AC 120/230 V ( 50/60 Hz )
    Rack Mounting Kit - Included
    Compliant Standards - VCCI, CISPR 22 Class A, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, UL 60950, ICES-003 Class A, IEC 60950-1, EN 60950-1, CSA C22.2 No. 60950-1-03, FCC Part 15 A
    Localisation - English / Europe
    Width - 44 cm
    Depth - 16 cm
    Height - 4.3 cm
    Weight - 3.1 kg
    Service & Support - 3 years warranty
    Service & Support Details - Limited warranty - 3 years
    Min Operating Temperature - 0 °C
    Max Operating Temperature - 45 °C
    Humidity Range Operating - 10 - 90%
    LAN network architecture - GigabitEthernet
    SmartSwitch (WEB Managed) - Yes
    Number of 1000BaseT (RJ45) ports - 16 Pcs
    Number of MiniGBIC (SFP) slots - 4 Pcs
    Communication ports - RS232 (RJ45)
    Management, monitoring and configuration - basic WEB configuration
    Management, monitoring and configuration - SNMPv1 - Simple Network Management Protocol ver. 1
    Management, monitoring and configuration - SNMPv2 - Simple Network Management Protocol ver. 2
    Management, monitoring and configuration - SNMPv3 - Simple Network Management Protocol ver. 3
    Management, monitoring and configuration - RMON - Remote Monitoring
    Management, monitoring and configuration - CLI - Command Line Interface
    Authorization and access control protocol - ACL based on IP i protocol type
    Authorization and access control protocol - ACL based on MAC
    Authorization and access control protocol - IEEE 802.1x - Network Login
    Supported routing protocols - Static Routing
    Supported protocols and standards - IEEE 802.3 - 10BaseT
    Supported protocols and standards - IEEE 802.3u - 100BaseTX
    Supported protocols and standards - IEEE 802.3ab - 1000BaseT
    Supported protocols and standards - IEEE 802.3ad - Link Aggregation Control
    Supported protocols and standards - IEEE 802.1w - Rapid Convergence Spanning Tree
    Supported protocols and standards - IEEE 802.1s - Multiple Spanning Tree
    Supported protocols and standards - IEEE 802.1D - Spanning Tree
    Supported protocols and standards - IEEE 802.1p - Priority
    Supported protocols and standards - IEEE 802.1Q - Virtual LANs
    Supported protocols and standards - IEEE 802.3x - Flow Control
    Supported protocols and standards - IEEE 802.1AB - Link Layer Discovery Protocol
    Supported protocols and standards - Auto MDI/MDI-X
    Supported protocols and standards - half/full duplex
    Supported protocols and standards - UDLD - Unidirectional Link Detection
    Supported protocols and standards - NTP - Network Time Protocol
    Supported protocols and standards - RMON - Remote Monitoring
    Supported protocols and standards - Jumbo frame support
    Supported protocols and standards - IGMP (v. 1, 2) Snooping
    MAC addresses - 8192
    Switching algorithm - store-and-forward
    Switch fabric capacity - 40 Gb/s
    Forwarding rate - 29.8 mpps
    Memory buffer - 512 KB
    Layer switch - 2
    Stackable - Yes
    Type of computer case - Rack 19"
    Standard accessory - rack-mount kit
    Additional functions - maximum number of VLAN 802.1Q VLAN: 256
    Additional functions - maximum number of ports per trunk: 8
    Additional functions - maximum number of trunks per device: 8
    Additional functions - maximum number of queues QoS: 4
    Additional functions - Port mirroring
    Additional information - IRF Stack - stacking ports on the selected tree Master / Slave
    Additional information - Administration of a single IP address in the same row of switches
    Additional information - Processor and memory: ARM @ 333 MHz, 128 MB flash, 128 MB RAM
    Additional information - up to 32 L3 static routes
    Additional information - Important switch parameters for IPTV applications:
    Additional information - - 256 multicast grup support
    Additional information - - DHCP Snooping support
    Additional information - - multicast router port support
    Additional information - - Igmp Snooping per vlan support
    Additional information - For more information look in manual "IGMP snooping configuration"
    Width - 44.2 cm
    Height - 4.32 cm
    Depth - 16 cm
    Net weight - 3.08 kg

    Saistītās preces *

    Hewlett Packard Komutatori

    Hewlett Packard 1405-5 v2 Switch, 5port, 100Mbps
    Noliktavā 10 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9791A#ABB
    • Base T portu skaits: 5
    • Base T Ātrums: 10/100
    € 28,83
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1405-5G v2 Switch, 5port, 1000Mbps
    Noliktavā 2 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9792A#ABB
    • Base T portu skaits: 5
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    € 37,70
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1405-8 v2 Switch, 8port, 100Mbps
    Noliktavā 17 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9793A#ABB
    • Base T portu skaits: 8
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    € 38,88
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1405-8G v2 Switch, 8port, 1000Mbps
    Noliktavā 26 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9794A#ABB
    • Base T portu skaits: 8
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    € 42,33
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard V1410-8 Switch, 8port, 100Mbps
    Noliktavā 4 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9661A#ABB
    • Base T portu skaits: 8
    • Base T Ātrums: 10/100
    € 46,22
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard ProCurve 1410-8G, 10/100/1000, 8port
    Noliktavā 11 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9559A#ABB
    • Base T portu skaits: 8
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    € 56,31
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1410-24-R, 24port, 100Mbps
    Noliktavā 2 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: JD986B#ABB
    • Base T portu skaits: 24
    • Base T Ātrums: 10/100
    € 59,39
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard V1405, 16port, 100Mbps
    Noliktavā 12 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: JD858A#ABB
    • Base T portu skaits: 16
    • Base T Ātrums: 10/100
    € 65,47
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard V1410-16, 16port, 100Mbps
    Noliktavā 4 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9662A#ABB
    • Base T portu skaits: 16
    • Base T Ātrums: 10/100
    € 72,56
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1810-8 v2 Switch, 7x 100Mbps, 1x 1000Mbps
    Noliktavā 9 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9800A#ABB
    • Base T portu skaits: 8
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    € 75,87
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1410-24 Switch, 24port, 100Mbps
    Noliktavā 14 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9663A#ABB
    • Base T portu skaits: 24
    • Base T Ātrums: 10/100
    € 93,84
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1910-8 Switch, 8port
    Noliktavā 1 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: JG536A#ABB
    • Base T portu skaits: 8
    • Base T Ātrums: 10/100
    € 96,23
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1810-8G v2 Switch, 8port, 1000Mbps
    Noliktavā 15 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9802A#ABB
    • Base T portu skaits: 8
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    € 104,99 € 10,52 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard PROCURVE 1410-16G, Gigabit Switch
    Noliktavā 3 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9560A#ABB
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 16
    € 128,00 € 12,82 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1910-8G Switch, 8port, 1000Mbps
    Noliktavā 10 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: JG348A#ABB
    • Base T portu skaits: 8
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    € 131,06 € 13,13 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1410-24G-R, 24port, 1000Mbps
    Noliktavā 9 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: JG708A#ABB
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 24
    € 135,64 € 13,59 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard V1410-24-2G Switch, 24x 100Mbps, 2x 1000Mbps
    Noliktavā 5 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9664A#ABB
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 26
    € 141,47 € 14,17 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard PS1810-8G Switch, 8port, 1000Mbps
    Noliktavā 2 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9833A#ABB
    • Base T portu skaits: 8
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    € 141,47 € 14,17 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard X121 1G SFP LC SX Transceiver
    Noliktavā 1 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J4858C
    • Base T portu skaits: Nav
    • Base T Ātrums: N/A
    € 144,42 € 14,47 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1810-24 v2 Switch, 22x 100Mbps, 2x 1000Mbps
    Noliktavā 6 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9801A#ABB
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 24
    € 149,57 € 14,98 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1405-16G Desktop Switch, 16port, 1000Mbps
    Noliktavā 2 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: JD844A#ABB
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 16
    € 156,66 € 15,69 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1910-24, 24port, 24x100Mbps, 2x1000Mbps
    Noliktavā 6 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: JG538A#ABB
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 24
    € 165,66 € 16,59 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard PROCURVE 1410-24G SWITCH
    Noliktavā 11 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9561A#ABB
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 24
    € 170,93 € 17,12 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1810-24G v2 Switch, 24port, 1000Mbps
    Noliktavā 3 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9803A#ABB
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 24
    € 190,38 € 19,07 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard V1910-16G, 16port, 1000Mbps
    Noliktavā 19 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: JE005A#ABB
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 16
    € 198,08 € 19,84 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard V1910-24G, 24port, 1000Mbps
    Noliktavā 27 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: JE006A#ABB
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 24
    € 249,38 € 24,98 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 2530-24 Switch, 24port, 24x 100Mbps, 2x 1000Mbps
    Noliktavā 6 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9782A#ABB
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 24
    € 306,51 € 30,70 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard X120 1G SFP LC SX Transceiver
    Prece patlaban nav pieejama.
    Preces kods: JD118B
    • Base T portu skaits: Nav
    • Base T Ātrums: N/A
    € 322,79 € 32,33 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1910-8G-PoE+ (65W) Switch, 8port, 1000Mbps
    Noliktavā 1 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: JG349A#ABB
    • Base T portu skaits: 8
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    € 326,12 € 32,66 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1910-8G-PoE+ (180W) Switch, 8port, 1000Mbps
    Prece patlaban nav pieejama.
    Preces kods: JG350A#ABB
    • Base T portu skaits: 8
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    € 333,21 € 33,38 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 2530-8G Switch, 8port, 1000Mbps
    Noliktavā 4 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9777A#ABB
    • Base T portu skaits: 8
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    € 432,30 € 43,30 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1810-48G Switch, 48port, 1000Mbps
    Noliktavā 1 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9660A#ABB
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 48
    € 446,84 € 44,76 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 2530-24G Switch, 24port, 1000Mbps
    Noliktavā 5 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9776A#ABB
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 24
    € 495,64 € 49,64 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard J9623A, 2620-24, 24port 100Mbps Switch
    Noliktavā 9 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9623A#ABB
    • Base T portu skaits: 24
    • Base T Ātrums: 10/100
    € 513,75 € 51,46 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard V1910-48G, 48port, 1000Mbps
    Noliktavā 6 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: JE009A#ABB
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 48
    € 518,00 € 51,88 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard PROCURVE 2615-8-POE, 8port, 100Mbps
    Noliktavā 1 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9565A#ABB
    • Base T portu skaits: 8
    • Base T Ātrums: 10/100
    € 547,97 € 54,89 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 2530-8G-PoE+ Switch, 8port, 1000Mbps
    Prece patlaban nav pieejama.
    Preces kods: J9774A#ABB
    • Base T portu skaits: 8
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    € 561,97 € 56,29 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 2530-48 Switch, 48port, 100Mbps
    Noliktavā 9 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9781A#ABB
    • Base T portu skaits: 48
    • Base T Ātrums: 10/100
    € 588,21 € 58,92 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard ProCurve 2510, 48port, 100Mbps
    Noliktavā 3 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9020A#ABB
    • Base T portu skaits: 48
    • Base T Ātrums: 10/100
    € 612,63 € 61,36 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard PROCURVE 2915-8G-POE, 8port, 1Gbps
    Noliktavā 1 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9562A#ABB
    • Base T portu skaits: 8
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    € 848,97 € 85,03 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 2530-24G-PoE+ Switch, 24port, 1000Mbps
    Noliktavā 20 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9773A#ABB
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 24
    € 902,23 € 90,37 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 2620-24-POE+, 24port, 100Mbps
    Noliktavā 2 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9625A#ABB
    • Base T portu skaits: 24
    • Base T Ātrums: 10/100
    € 1111,37 € 111,32 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard E4210-24G Switch, 24port (4 COMBO), 1000Mbps
    Noliktavā 2 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: JF844A#ABB
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 24
    € 1349,93 € 135,21 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard ProCurve Switch 2510G-48 44x10/100/1000 + 4x10/100/1000 or GBIC
    Noliktavā 20 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9280A#ABB
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 48
    € 1418,27 € 142,06 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 2920-24G Switch, 24port, 1000Mbps
    Noliktavā 3 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9726A#ABB
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 24
    € 1473,55 € 147,59 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard E2910-24G al Switch, 24port (4 COMBO), 1000Mbps
    Noliktavā 4 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9145A#ABB
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 24
    € 1745,72 € 174,86 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 2620-48-POE+, 48port, 100Mbps
    Noliktavā 2 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9627A#ABB
    • Base T portu skaits: 48
    • Base T Ātrums: 10/100
    € 1916,23 € 191,93 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 2920-48G-PoE+ Switch, 48port, 1000Mbps
    Noliktavā 2 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9729A#ABB
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 48
    € 2390,98 € 239,49 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 24-port Gig-T v2 zl Module
    Noliktavā 6 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9550A
    • Base T portu skaits: 24
    • Base T Ātrums: N/A
    € 2443,60 € 244,76 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 2920-48G Switch, 48port, 1000Mbps
    Noliktavā 12 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9728A#ABB
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 48
    € 2449,44 € 245,34 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 2530-48G-PoE+ (382 W) Switch, 48port, 1000Mbps
    Noliktavā 2 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9772A#ABB
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 48
    € 2651,87 € 265,62 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard ProCurve Switch 2810-48G, 1000Mbps
    Noliktavā 11 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9022A#ABB
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 48
    € 2720,79 € 272,52 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard ProCurve Switch 2910bl-48G, 1000Mbps
    Noliktavā 20 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9147A#ABB
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 48
    € 2916,59 € 292,13 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard HP 20P GT PoE+ / 2P SFP+ v2 zl Module
    Noliktavā 5 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9536A
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 20
    € 3107,09
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard ProCurve 3500-48 Switch
    Noliktavā 2 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9472A#ABB*
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 48
    € 3126,47
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 3500-48-PoE Switch, 48port, 100Mbps
    Noliktavā 1 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt otrdien, 2. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9473A#ABB
    • Base T portu skaits: 48
    • Base T Ātrums: 10/100
    € 4281,67
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    PRECES PĒC PASŪTĪJUMA (piegāde norādītajā laikā) \/
    Hewlett Packard 2620-48 Switch, 48x 100Mbps, 2x 1000Mbps
    Noliktavā ienāks 11.09.2014
    Preces kods: J9626A#ABB
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 48
    € 940,53 € 94,21 mēnesī
    Salīdzināt
    Sīkāka informācija
    Visas cenas ietver PVN 21%