Autorizācija

 

Mans grozs

Jūsu grozā nav preču
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)

Hewlett Packard V1910-16G, 16port, 1000Mbps

16, 10/100/1000
Preces kods:

JE005A#ABB

id:46770
Garantija: 3 gadi
Šī prece patlaban nav pieejama. Kad var saņemt šo preci?
€ 291,68
Līzings: € 29,22 mēnesī

Parametri *

Base T Ātrums 10/100/1000
Base T portu skaits 16

Papildus specifikācija *

ProdDesc - HP V1910-16G Switch
LongDesc - HP V1910 Series devices are smart-managed voice-ready fixed configuration Gigabit Layer 2+ switches designed for small and midsize businesses looking for an easily managed yet advanced networking solution. The Series has five models -- V1910-16G, V1910-24G, V1910-48G, V1910-24G-PoE (170W), and V1910-24G-PoE (365W) -- each with 10/100/1000 ports and an additional four true Gigabit SFP ports. These smart-managed switches deliver advanced features for environments not requiring centralized administration. They allow network operation to be optimized using an intuitive web-based management interface. Advanced features include: Layer 3 static routing; Access Control Lists for enhanced security, auto-voice VLAN; QoS traffic prioritization; LLDP; Spanning Tree Protocols; and Power over Ethernet models. The switches are supported by a 3-Year Warranty.
ProductPicture - http://www.tdbaltic.ee/images/ds/JE005A.jpg
ProductPicture2 -
ProductPicture3 -
ProductPicture4 -
ManufLogo - http://www.tdbaltic.ee/images/ds/HPlogo.jpg
MarketingText -
Features_Benefits -
  • Advanced smart-managed switching for SMBs
  • Intuitive web interface for network optimization
  • Layer 2+ operation with 32 static Layer3 routes
  • PoE models with up to 365W of PoE power

  • Type - HP V1910 Switch Series
    Standard -
  • IEEE 802.1s Multiple Spanning Trees
  • IEEE 802.1w Rapid Reconfiguration of Spanning Tree
  • IEEE 802.3ab 1000BASE-T
  • IEEE 802.3ac (VLAN Tagging Extension)
  • IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP)
  • IEEE 802.3ae 10-Gigabit Ethernet
  • IEEE 802.3ag Ethernet OAM
  • IEEE 802.3i 10BaseT
  • IEEE 802.3u 100BASE-X
  • IEEE 802.3x Flow Control
  • IEEE 802.3z 1000BASE-X

  • Interface - Supports a maximum of 16 auto-sensing 10/100/1000 ports plus 4 1000Base-X SFP ports, or a combination
    DataTransferRate -
  • 100 Mb Latency: < 5 µs
  • 1000 Mb Latency: < 5 µs
  • Throughput: 29.8 million pps
  • Routing/Switching capacity: 40 Gbps
  • Routing table size: 32 entries

  • NetworkCables -
  • Optional HP V1910 Switch Series Cables:
  • NEW HP .5m Multi-mode OM3 LC/LC Optical Cable AJ833A
  • NEW HP 1m Multi-mode OM3 LC/LC Optical Cable AJ834A
  • NEW HP 2m Multi-mode OM3 LC/LC Optical Cable AJ835A
  • NEW HP 5m Multi-mode OM3 LC/LC Optical Cable AJ836A
  • NEW HP 15m Multi-mode OM3 LC/LC Optical Cable AJ837A
  • NEW HP 30m Multi-mode OM3 LC/LC Optical Cable AJ838A
  • NEW HP 50m Multi-mode OM3 LC/LC Optical Cable AJ839A

  • Duplex - Half / Full
    SwitchingMethod - n/a
    MACAddressTable - 8 K
    VLAN - Segment the network by grouping users based on their data or traffic exchange requirements. This ensures optimal use of available bandwidth as traffic flow is directed according to the needs of the business
    DataBuffer - 512 KB
    Security - IEEE 802.1X Port Based Network Access Control
    Mirroring - Enables traffic on a port to be simultaneously sent to a network analyzer for monitoring
    LED - n/a
    Power -
  • Voltage: 100-240 VAC
  • Frequency:50 / 60 Hz

  • PackageContents - n/a
    SystemRequirements - n/a
    Width - 160 mm
    Depth - 442 mm
    Height - 43.2 mm
    Weight - 3.080 Kg
    Warranty - 3 years
    MANUFDATASHEET - http://www.tdbaltic.ee/images/ds/Temporary/HP V1910 Switch Series.pdf
    ProductDemo -

    Hewlett Packard Komutatori

    Hewlett Packard 1405-5 v2 Switch, 5port, 100Mbps
    € 32,19
    Pasūtāms 2 gab.
    Pieejamība: 14 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas
    Preces kods: J9791A#ABB id:79443
    • Base T portu skaits: 5
    • Base T Ātrums: 10/100
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1405-8 v2 Switch, 8port, 100Mbps
    € 44,42
    Pasūtāms 1 gab.
    Pieejamība: 14 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas
    Preces kods: J9793A#ABB id:79444
    • Base T portu skaits: 8
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1405-5G v2 Switch, 5port, 1000Mbps
    € 50,54
    Pasūtāms 10 gab.
    Pieejamība: 14 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas
    Preces kods: J9792A#ABB id:76589
    • Base T portu skaits: 5
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard V1410-8 Switch, 8port, 100Mbps
    € 52,58
    Pasūtāms 25 gab.
    Pieejamība: 14 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas
    Preces kods: J9661A#ABB id:82453
    • Base T portu skaits: 8
    • Base T Ātrums: 10/100
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1405-8G v2 Switch, 8port, 1000Mbps
    € 70,93
    Pasūtāms 17 gab.
    Pieejamība: 14 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas
    Preces kods: J9794A#ABB id:76590
    • Base T portu skaits: 8
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard V1405, 16port, 100Mbps
    € 75,85
    Noliktavā 5 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt pirmdien, 7. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: JD858A#ABB id:47989
    • Base T portu skaits: 16
    • Base T Ātrums: 10/100
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard ProCurve 1410-8G, 10/100/1000, 8port
    € 79,08
    Pasūtāms 202 gab.
    Pieejamība: 14 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas
    Preces kods: J9559A#ABB id:45356
    • Base T portu skaits: 8
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard V1410-16, 16port, 100Mbps
    € 83,16
    Pasūtāms 46 gab.
    Pieejamība: 14 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas
    Preces kods: J9662A#ABB id:79441
    • Base T portu skaits: 16
    • Base T Ātrums: 10/100
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1810-8 v2 Switch, 7x 100Mbps, 1x 1000Mbps
    € 98,45
    Noliktavā 9 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt pirmdien, 7. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9800A#ABB id:75275
    • Base T portu skaits: 8
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1620-8G Switch, 8x 1000Mbps
    € 107,18 € 10,74 mēnesī
    Noliktavā 23 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt pirmdien, 7. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: JG912A#ABB id:98076
    • Base T portu skaits: 8
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1410-24 Switch, 24port, 100Mbps
    € 107,84 € 10,80 mēnesī
    Noliktavā 17 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt pirmdien, 7. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9663A#ABB id:65423
    • Base T portu skaits: 24
    • Base T Ātrums: 10/100
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1820-8G Switch, 8x 1000Mbps
    € 137,93 € 13,82 mēnesī
    Noliktavā 6 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt pirmdien, 7. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9979A#ABB id:102503
    • Base T portu skaits: 8
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1920-8G Switch, 8x 1000Mbps, 2x SFP
    € 139,58 € 13,98 mēnesī
    Noliktavā 2 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt pirmdien, 7. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: JG920A#ABB id:95590
    • Base T portu skaits: 8
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1405-16G Desktop Switch, 16port, 1000Mbps
    € 177,95 € 17,82 mēnesī
    Noliktavā 1 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt pirmdien, 7. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: JD844A#ABB id:82454
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 16
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard PROCURVE 1410-16G, Gigabit Switch
    € 180,07 € 18,04 mēnesī
    Noliktavā 1 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt pirmdien, 7. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9560A#ABB id:47629
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 16
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1620-24G Switch, 24x 1000Mbps
    € 183,32 € 18,36 mēnesī
    Noliktavā 24 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt pirmdien, 7. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: JG913A#ABB id:97781
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 24
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1910-8G Switch, 8port, 1000Mbps
    € 188,15 € 18,85 mēnesī
    Noliktavā 2 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt pirmdien, 7. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: JG348A#ABB id:79261
    • Base T portu skaits: 8
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard X121 1G SFP LC SX Transceiver
    € 211,94 € 21,23 mēnesī
    Noliktavā 9 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt pirmdien, 7. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J4858C id:63040
    • Base T portu skaits: Nav
    • Base T Ātrums: N/A
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1920-16G Switch, 16x 1000Mbps, 4x SFP
    € 233,71 € 23,41 mēnesī
    Noliktavā 5 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt pirmdien, 7. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: JG923A#ABB id:96886
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 16
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1820-24G Switch, 24x 1000Mbps, 2x SFP
    € 242,47 € 24,29 mēnesī
    Noliktavā 26 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt pirmdien, 7. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9980A#ABB id:102027
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 24
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1910-8G-PoE+ (180W) Switch, 8port, 1000Mbps
    € 319,11 € 31,96 mēnesī
    Noliktavā 2 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt pirmdien, 7. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: JG350A#ABB id:77059
    • Base T portu skaits: 8
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1920-8G-PoE+ Switch, 8x 1000Mbps, 2x SFP
    € 351,99 € 35,26 mēnesī
    Noliktavā 4 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt pirmdien, 7. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: JG922A#ABB id:99764
    • Base T portu skaits: 8
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 2530-24 Switch, 24port, 24x 100Mbps, 2x 1000Mbps
    € 353,19 € 35,38 mēnesī
    Noliktavā 3 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt pirmdien, 7. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9782A#ABB id:81365
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 24
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard J9623A, 2620-24, 24port 100Mbps Switch
    € 362,45 € 36,30 mēnesī
    Noliktavā 11 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt pirmdien, 7. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9623A#ABB id:59985
    • Base T portu skaits: 24
    • Base T Ātrums: 10/100
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard X120 1G SFP LC SX Transceiver
    € 384,32 € 38,49 mēnesī
    Pasūtāms 66 gab.
    Pieejamība: 14 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas
    Preces kods: JD118B id:63042
    • Base T portu skaits: Nav
    • Base T Ātrums: N/A
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1920-8G-PoE+ Switch, 8x 1000Mbps, 2x SFP
    € 386,44 € 38,71 mēnesī
    Noliktavā 2 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt pirmdien, 7. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: JG921A#ABB id:102633
    • Base T portu skaits: 8
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1920-24G Switch, 24x 1000Mbps, 4x SFP
    € 407,07 € 40,77 mēnesī
    Noliktavā 21 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt pirmdien, 7. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: JG924A#ABB id:96147
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 24
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 2530-8G Switch, 8port, 1000Mbps
    € 493,94 € 49,47 mēnesī
    Noliktavā 4 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt pirmdien, 7. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9777A#ABB id:82112
    • Base T portu skaits: 8
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1920-48G Switch, 48x 1000Mbpx, 4x SFP
    € 534,43 € 53,53 mēnesī
    Noliktavā 4 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt pirmdien, 7. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: JG927A#ABB id:96318
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 48
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 2530-24G Switch, 24port, 1000Mbps
    € 570,15 € 57,11 mēnesī
    Noliktavā 11 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt pirmdien, 7. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9776A#ABB id:75737
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 24
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard ProCurve 2510, 48port, 100Mbps
    € 585,11 € 58,61 mēnesī
    Noliktavā 3 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt pirmdien, 7. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9020A#ABB id:53246
    • Base T portu skaits: 48
    • Base T Ātrums: 10/100
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 2530-8G-PoE+ Switch, 8port, 1000Mbps
    € 646,83 € 64,79 mēnesī
    Pasūtāms 49 gab.
    Pieejamība: 14 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas
    Preces kods: J9774A#ABB id:82156
    • Base T portu skaits: 8
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 2530-48 Switch, 48port, 100Mbps
    € 691,46 € 69,26 mēnesī
    Noliktavā 2 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt pirmdien, 7. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9781A#ABB id:81364
    • Base T portu skaits: 48
    • Base T Ātrums: 10/100
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard V1910-48G, 48port, 1000Mbps
    € 799,73 € 80,10 mēnesī
    Noliktavā 4 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt pirmdien, 7. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: JE009A#ABB id:45547
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 48
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 1920-24G-PoE+ (370W) Switch, 24x 1000Mbps, 4x SFP
    € 952,62 € 95,42 mēnesī
    Noliktavā 4 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt pirmdien, 7. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: JG926A#ABB id:99757
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 24
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 2530-48G Switch, 48port, 1000Mbps
    € 1057,60 € 105,93 mēnesī
    Noliktavā 3 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt pirmdien, 7. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9775A#ABB id:75738
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 48
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 2620-48 Switch, 48x 100Mbps, 2x 1000Mbps
    € 1103,26 € 110,51 mēnesī
    Noliktavā 1 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt pirmdien, 7. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9626A#ABB id:58738
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 48
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 2620-24-POE+, 24port, 100Mbps
    € 1288,99 € 129,11 mēnesī
    Pasūtāms 31 gab.
    Pieejamība: 14 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas
    Preces kods: J9625A#ABB id:58737
    • Base T portu skaits: 24
    • Base T Ātrums: 10/100
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 2530-24G-PoE+ Switch, 24port, 1000Mbps
    € 1523,43 € 152,59 mēnesī
    Pasūtāms 18 gab.
    Pieejamība: 14 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas
    Preces kods: J9773A#ABB id:78833
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 24
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 3100-48 v2 Switch, 48x 100Mbps, 6x SFP
    € 1684,63 € 168,74 mēnesī
    Noliktavā 3 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt pirmdien, 7. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: JG315A id:95977
    • Base T portu skaits: 48
    • Base T Ātrums: 10/100
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 2530-24G-2SFP+ Switch, 24x 1000Mbps, 2x SFP+
    € 1696,72 € 169,95 mēnesī
    Pasūtāms 1 gab.
    Pieejamība: 14 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas
    Preces kods: J9856A#ABB id:93912
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 24
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 2920-24G Switch, 24port, 1000Mbps
    € 1727,82 € 173,06 mēnesī
    Noliktavā 11 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt pirmdien, 7. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9726A#ABB id:78834
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 24
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 2920-48G-PoE+ Switch, 48port, 1000Mbps
    € 1965,89 € 196,91 mēnesī
    Noliktavā 5 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt pirmdien, 7. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9729A#ABB id:83963
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 48
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard ProCurve Switch 2810-48G, 1000Mbps
    € 2792,64 € 279,72 mēnesī
    Noliktavā 1 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt pirmdien, 7. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9022A#ABB id:64648
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 48
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 2920-48G Switch, 48port, 1000Mbps
    € 2883,47 € 288,82 mēnesī
    Noliktavā 2 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt pirmdien, 7. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9728A#ABB id:78835
    • Base T Ātrums: 10/100/1000
    • Base T portu skaits: 48
    Sīkāka informācija
    Hewlett Packard 3500-48-PoE Switch, 48port, 100Mbps
    € 4555,94
    Noliktavā 1 gab. Pasūtot tagad, šo preci Dateks.lv birojā varēs saņemt pirmdien, 7. septembrī plkst. 15:00
    Preces kods: J9473A#ABB id:65429
    • Base T portu skaits: 48
    • Base T Ātrums: 10/100
    Sīkāka informācija
    Visas cenas ietver PVN 21%